Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nem gyógyultam volna ki a...

Nem gyógyultam volna ki a húgyuti fertőzésemből? Másfajta tüneteim lettek.

Figyelt kérdés
Egy hete,a párommal együtt voltunk. Másnap nagyon fájt a vizelés,elmentem a körzetihez,aki antibiotikumot írt fel. Be is szedtem,el is múlt. Most egy héttel utána,fáj az alhasam,vizelés közben nem a húgycsövem fáj most,hanem a hasam. Tegnap voltam, laborban,és a doktornő szerint rendben van a vizeletem. Nem is csinált semmit. Én meg szenvedek tovább. Most mit csináljak? Menjek vissza? Tegnap hiába mondtam,hogy fáj a hasam ha pisilek,semmit nem javasolt. Csak sok folyadékot,amit iszok is,annál többet pisilek,annál többet szenvedek. Most hogy a hasam fáj és nem a húgycsövemnél érzem ezt a fájdalmat,attól ez még valamilyen húgyuti fertőzés lehet?
2018. ápr. 18. 13:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Urológushoz menjél.
2018. ápr. 18. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ott hogyan fog megvizsgálni? Annyira félek a hólyag tükrözéstől :-(
2018. ápr. 18. 13:47
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Pisit és hüvelyváladékot néz meg PH-teszttel, ha jó körzetbe tartozol, akkor hasi ultrahangot is csinál.

Ha gondolod, patikában vehetsz vizes oldaltokhoz való Ph-tesztcsíkot, és megnézed a neten, mi a normál tartomány vizeletnél és hüvelyváladéknál.

Pohárba pisilsz és belelógatod a tesztcsíkot, a hüvelyváladékot meg egy másik darabra ujjal rákened.

2018. ápr. 18. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!