Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fleurcup-ról mik a tapasztalat...

Fleurcup-ról mik a tapasztalatok? Sok helyen olvastam, hogy zavaró a szára.

Figyelt kérdés
Meluna classichoz képest milyen a keménysége?

2018. ápr. 19. 11:44
 1/7 anonim ***** válasza:
könnyebben nyílik sokkal, nekem kényelmes, de a melunával sem colt soha gond. Melunába az a jó, hogy többféle szár van, de amúgy a Fleurnek is azért olyan hosszú, hogy mindendeféle magasságú méhszájhoz is lehessen használni (ugye ami magasan van ahhoz hosszabb kell), én levágtam belőle egy kicsit és így semmi gond:)
2018. ápr. 19. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szeretem a melunát is csak kicsit nyom erősebb napokon, meg a kapacitása is kicsi. Most inkább valami szilikont szeretnék ezért is gondoltam a fleurre.
2018. ápr. 19. 14:56
 3/7 anonim ***** válasza:
Igazából a fleur olyan, hogy nem lehet vele melléfogni, mindenkinek jó volt akiről tudtam hogy van neki, talán max ha később peóbált másikat az jobban bejött. Kapacitásra a merula nagyon jó (müllerben lehet is venni) de sajnos elsőre trükkös a használata :D amúgy ha valami extra kényelmeser szeretnél javaslom a Loulou-t, ez egy viszonylag új, peremmentes kehely. Nekem most az van épp használatba, eddig a kedvenc:) Vagy esetleg a Lali, abból az M-esnek már nagyon jó kapacitása van.
2018. ápr. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Utolsó: Gratulálok, ha te a müllerben tudsz venni Merulát!

Kérdező: a szárát le lehet vágni és máris nem zavaró. Javaslom csatlakozz facebookon a "Az EREDETI intimkehely és mosibetét kérdések és válaszok (csak nőknek)" csoporthoz.

2018. ápr. 20. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Neharagudj utolsó, én pont abban a facebook csoportban hallottam hogy van Merula müllerben...ezek szerint rosszul emlékszem, bocsi! Én a sajátomat az Emilláról rendeltem.
2018. ápr. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A Melunát lehet a müllerben venni. Merula csak az emillán van. A kettő nem ugyan az
2018. ápr. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi, azóta csatlakoztam a csoporthoz is 😊 amúgy pont a Lali M-en gondolkodtam még 😊
2018. ápr. 20. 22:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!