Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől akadhat ki rendszeresen...

Mitől akadhat ki rendszeresen az állkapcsom? Nagyon zavaró. Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Újabban ha nagyobbat ásítok, baloldalt állandóan kiugrik az állkapcsom és nem kellemes élmény viszatenni a helyére. Semmi különös nem történt, ami okozhatná ezt, nem vagyok hű de stresszes (olvastam, hogy az okozhat ilyet), nem történt semmi baleset vele.

Tudom menjek persze vele orvoshoz, csak épp a vizsgáim kellős közepén vagyok, nincs időm fél napokat ott ülni jelenleg. Ha nem múlik el vagy marad abba, január végén elmegyek már nyilván, addig próbálok óvatos lenni.

A kérdés arról szólna inkább, hogy volt-e már valaki ilyen helyzetben és mit mondott neki az orvos? (fogorvossal kéne gondolom első körben megnézetni) És mi oldotta meg a problémát?

Köszi a választ előre is.


2011. dec. 18. 13:16
 1/1 anonim ***** válasza:

Hello.


Nekem is pont ugyanez a helyzet.

Kb 1,5évvel ezelött történt:

Feküdtem az ágyon, oldalt, s valamiért kinyitottam a szám (szerintem ásitottam :D), ekkor valami reccsenés hallottam az állkapcsom helyéröl. Megijedtem. Azóta "kattog" a jobboldalon hogyha ásitom, vagy nagyobb falatot szeretnék enni.

Bár már hozzászoktam, nem is veszem észre néha :D

Fogorvosnál voltam, de ö nem tudott semmit sem csinálni.


18éves lány

2011. dec. 20. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!