Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagyon keves barnas menstruacio?

Nagyon keves barnas menstruacio?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Volt mar valakinek hozzam hasonloan nagyon keves menstruacioja ami 2-3 hetig tartott? Igazandibol a derekfajas megvan, PMS nincs, reggel szeklet + vizelet a wc papiron van ver mert ugye ott jobban erolkodok, egyebkent nagyon keves, az is barnas-rozsaszines. A doki talalt egy cisztat huvely UH-n de azt mondta, h ez tuti nem mehnyakrak es a ciszta meg majd felszivodik. Mit tudnek csinalni? Baromi zavaro.... van tulsulyom nemileg jelentosebb mert pm gond van esetleg lehet hormonalis?



2018. ápr. 20. 15:06
 1/1 anonim ***** válasza:

Így voltam én is nagyon hosszú ideig. Volt cisztám, aztán felszivódott. Majd végeztek hormon vizsgálatot, ami persze nem lett jó, így hormon tartalmú gyógyszert kellet szednem és D-vitamint.

Életmódot váltottam, el kezdtem egészségesebben táplálkozni és ami a leg többet segített sportolni. Olyan torna gyakorlatokat csináltam ami kifejezetten jót tesz a női szerveknek, jógáztam, hetente 3szor jártam futni. Rá Kb 2 hónapra helyre állt a menstruációm is, el múlt a hetekig tartó barnás folyás.

Szerintem mindenképpen vizsgáltasd ki.

2018. ápr. 20. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!