Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Veletek is fordult elő ilyen?...

Veletek is fordult elő ilyen? (Lányok)

Figyelt kérdés

Amikor wc-zek ugye kitörlöm és utána észreveszem hogy a nagyajkak meg a csikló között ott van egy kis wc papír.

Mert ugye amikor kitörlöd akkor nedves lesz a papír és egy kis része ott marad. De ez ellen mit lehet tenni?...



2018. ápr. 21. 07:46
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Fogsz még egy darab pappírt és áttörlöd, ennyi. Mi ebben a probléma? Vagy használj nedves vécépappírt, az nem szakad könnyen.
2018. ápr. 21. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
68%
Volt rá példa. Megfogtam, és elvettem. Vagy ahogy az első írja, még egy papírral áttöröltem. Légy annyira kreatív, hogy az ilyen mértékű problémákat orvosolni tudod magadtól is.
2018. ápr. 21. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Jó minőségű WC papírt kell használni. Körülbelül egy éve van forgalomban ilyen ócska minőség is.
2018. ápr. 21. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!