Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok! Van még rajtam kívül...

Lányok! Van még rajtam kívül olyan, aki ilyen "felemás" puncival rendelkezik? Többi lent

Figyelt kérdés

A kisajkaim közül az egyik kicsit nagyobb mind a másik. A kisebbik az szinte eltűnik a nagyobb mellett. Mondhatnám úgy is hogy félig "babás" félig "saláta". Eléggé zavar ez az asszimmetrikus formája. Remélem, hogy ezzel más is van így nem csak én. Orvos látott már, de nem mondott semmiféle rendellenest.

A válaszokat előre is köszönöm! :)



2018. ápr. 22. 11:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
igen nekem ilyen :) de semmi problémát nem okoz nekem sehol és már megszoktam a látványát :)
2018. ápr. 22. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
0%
képet!
2018. ápr. 22. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
Nekem is ugyan ez van. De a barátomat eddig még nem zavarta,szóval szerintem semmi baj sincs vele😉
2018. ápr. 22. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
Ha egy kicsit utána olvasol egyik punci sem szimetrikus. Kinél nagyobb kinél kissebb eltéresek mindíg vannak. Ne kattogj ezen sokat semmi bajod nincsen :)
2018. ápr. 22. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Ennek örülök ha más is így van :D egyébként az én barátomat se zavarja de engem igen
2018. ápr. 22. 11:58
 6/15 anonim ***** válasza:
Érdekes lehet, de ahogy itt olvasom, annyira nem ritka. De akkor miért nem láttam még.... 😟
2018. ápr. 22. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Nekem is dettó ilyen. A pasik szeretik. Legalábbis sokan. Ne aggódj, fogadd el, és szeresd te is.

Ha valakinek baja van vele, akkor megmutatod neki az ajtót.

2018. ápr. 22. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Lehet úgy is felfogni hogy ez egy egyediség :D
2018. ápr. 22. 12:23
 9/15 anonim ***** válasza:
Ha egy ffi punci közelébe kerül, nem fogja érdekelni sem a formája, sem a szine. Ápolt legyen és ne dzsungel.
2018. ápr. 22. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
#9 vagy ápolt és természetes fazonú...
2018. ápr. 22. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!