Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Magasabb férfi általánosságban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magasabb férfi általánosságban hosszabb és vastagabb pénisszel rendelkezik?

Figyelt kérdés
Adott két típus egy 170 centis 60 kgos vékony férfi és egy 185 centis 90 kgos kigyúrt pasas. Tudom hogy vannak kivételek, de mennyire igaz hogy a nagy sportos fickónak nagyobb van?

2018. febr. 24. 09:03
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Pont annyi összefüggés van, mint a nők mellmérete és testmagassága között. xD
2018. febr. 24. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Nekem nincs gond a mellemmel :P Bejön mindkettő srác, mert jó arcok, de mégis melyiknek lehet nagyobb?
2018. febr. 24. 09:42
 3/25 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőlük. Ha neked fontos a méret akkor nyugodtan kérdezz rá
2018. febr. 24. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
7%

Én 197 cm magas vagyok és 17 centis a farkam.


Szerintem lehet egyéneket nézve egy 2 méteresnek is 14 centis, meg egy 170 centisnek is 20 centis.


De, és most figyeljetek: Ha megmérnénk 100 főnyi 2 méteres ember és 100 főnyi 170 centi magas ember farkát, akkor nagy átlagban az jönne ki, hogy a magasabbaknak nagyobb.


A magasabb embereknek átlagban nem nagyobb a kezük, mint az alacsonyabbaknak? A magasabb embereknek átlagban nem nagyobb a lábuk, mint az alacsonyabbaknak? Stb-stb. A nagyobb embereknek az egyes testrészei is ARÁNYOSAN nagyobbak ÁTLAGBAN. Az mellett hogy lehetnek egyéni eltérések, miért ne lehetne hogy átlagban mondom, a 2 métereseknek esélyesen nagyobb farka van, mint a 170 cm magasaknak? Mint a többi testrésznél.

2018. febr. 24. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
Nem tudom,se magas nem vagyok,elég vékony is vagyok,a farkam 17-18 cm, egy volt osztálytársam méretét láttán meg egyenesen elkerekedett a szeme a doktornőnek az orvosi vizsgálaton, a srác elég alacsony volt. Egy prostinál mikor levetkőztem dicdsérte a méretem,majd nevetve hozzá tette,hogy nem rég beszélt egy barátnőjével,akinek a kuncsaftja elég nagy darab ember volt,meg volt ijedve,hogy vajon mekkora lehet neki,meg hogy fogja bírni,aztán amikor levetkőzött a vendég,akkor csak nézte,hogy mi az a 10 centicske ott. Persze ez egy-két eset volt,általánosságban nem tudom,hogy mi a helyzet.
2018. febr. 24. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
84%
Általánosságban feltehetően statisztikailag igen, de te 2 konkrét egyént illetően kérdezel és arra nézve a statisztika semmit nem mond. Egyébként is, még ha statisztikailag nézzük, mekkora különbségre számítasz és az az esetleg pár mm-es különbség neked sokat számítana ?
2018. febr. 24. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Előző pasimnak 12 cm körül lehetett igaz nem mértem le, de kevés volt. Ő sem volt magas és újból nem szeretnék így járni. Lehet leribizni, de éppen ezért nem akarok 10 sráccal lógni mire találok megfelelő méretet, amely nekem 15 cm felett kezdődik.
2018. febr. 24. 10:30
 8/25 anonim ***** válasza:

Nincs összefüggés!

El kell, hogy keserítselek! Sajnos többet is ki kell próbálnod, hogy megfelelő méretet találj!

2018. febr. 24. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 youngboy26 ***** válasza:

Egy pillanat?!

Kérdező a 15 cm nem jó, nem megfelelő neked? (tud ám fájdalmat okozni, mint 19 cm-es is)

2018. febr. 24. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

Van összefüggés, de ez nem azt jelenti hogy minden alacsony srácnak kicsi a farka, pláne nem 12 cm körül.


A valódi átlagos méret a fiatal férfiak között ilyen 15-16 cm. Ez a középérték és ebből vannak szélsőséges kiugrások néha (pl 12 cm, 19 cm), de ezek a ritkák. A 12 centis pöcök és a 19 centis lókolbász is ritka viszonylag. (10-ből 1 embernek ha van valamelyik ilyen, vagy ennél kisebb/nagyobb)

2018. febr. 24. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!