Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miként tudom a fogamzásgátló...

Miként tudom a fogamzásgátló segítségével eltolni a menzeszem?

Figyelt kérdés

Fogamzásgátlót szedek már évek óta, egyfázisút.

Május végén nyaralni megyek két hétre és nem lenne baj,ha el tudnám tolni pár héttel a menstruációm. Valaki orvosi konzultáció mellett csinált ilyet? Hogy kell,csak simán tovább szedni?

Kértem dokitól időpontot, meg fogom őt is kérdezni,csak kíváncsi lennék mennyire viseli meg a szervezetet,ha mondjuk egyszer kihagyom a 7 nap szünetet?


2018. ápr. 24. 14:07
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Úgy, hogy nem tartod meg a 7 napos szünetet. Ennyi. Nem fog megjönni.

A fogamzásgátló eléggé becsapja a szervezeted, azon belül az agyad, szóval az már tök mindegy hogy egyszer csinálsz egy ilyet.

2018. ápr. 24. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ki kell hagyni a szünetet. De azért előfordul, hogy ennek ellenére pecsételő vagy áttöréses vérzés jelentkezik. Célszerűbb lett volna korábban eltolni, nem akkor, mikor nyaralni mész.
2018. ápr. 24. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!