Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Akik fogamzásgátlót szednek...

Akik fogamzásgátlót szednek enyhe férfiasodásra, mennyi idő után éreztèk a hatását?

Figyelt kérdés
Engem a szőrösödés annyira nem zavar, inkább a kopaszodás. Most kezdem a második levéllel, de eddig ugyanúgy hullik szinte és alig van babajaham, vagy az ki is hullik.

2018. ápr. 24. 11:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

hónapok kellenek, minimum 6-7 hónap mire hat egy ilyen fogamzásgátló


viszont ez sem csodaszer, szóval más kezelés is kell mellé: új, egészséges életmód, sport, orvosi kivizsgálások

2018. ápr. 24. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Sajnos minden megvolt, és van is, de már belefáradtam. Gyereket nem szeretnék többet, tehàt nem kell abbahagynom a fogamzásgátlót. Szégyellek emberek közé menni már, ezért várom nagyon a hatását. Köszönöm a választ!
2018. ápr. 24. 12:19
 3/11 anonim ***** válasza:
49%
Ne szedj fogamzásgátlót. A lehető legrosszabb amit tehetsz a szervezetednek. Inkább antiandrogen hatasu gyógyszer kellene, de kipróbálhatod a fodormenta teát, és a fureszpalma kapszulat.
2018. ápr. 24. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
vannak olyan fogamzásgátlók, amik kifejezetten olyan hatóanyagot tartalmaznak, amik segítik helyretenni ezeket a helyzetek
2018. ápr. 24. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Én Jangee-t szedek, enyhébb mint a Diane vagy Cypromix, hátha ez is segít.
2018. ápr. 24. 16:47
 6/11 anonim ***** válasza:
én Dienille-t szedek és csak az elviselhetetlenül erős és fájdalmas menstruáción, valamint a hangulatingadozásokon segített. A hajproblémáimon nem, pedig amiatt kezdtem szedni. Erősebb antiandrogén gyógyszer kell, azoknak viszont durva mellékhatásaik lehetnek.
2018. ápr. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
nekem segített egy kicsit a szőrösödésen a Dienille, az államról teljesen eltűntek a fekete szőrszálak, illetve máshol is ritkult
2018. ápr. 26. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Erősebbet nem merek, pont a mellékhatások miatt, meg úgysem lehet hosszútàvon szedni és félek hatványozottabban térne vissza a probléma. Egyelőre várok, hátha ez is segít.
2018. ápr. 26. 18:20
 9/11 anonim ***** válasza:
Akármit szedsz, ha abbahagyod, visszajönnek a tünetek. És örülhetsz neki, ha nem hatványozottabban.
2018. ápr. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
ez hülyeség...
2018. ápr. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!