Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális, hogy csak ennyiszer...

Normális, hogy csak ennyiszer kell cserélnem?

Figyelt kérdés
Általában mindig csak 2x maximum 3x szoktam cserélni a betétem, míg a barátnőim elmondásuk szerint akár 4x 5x is! Csak nekem jön ilyen kevés vér? Ez baj?

2018. ápr. 24. 21:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
61%
Nem higiénikus ilyen kevésszer cserélni. 3-4 óránként akkor is cserélem, ha csak egy kis folt van rajta
2018. ápr. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Normális. Nem vagyunk egyformák.
2018. ápr. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

#1-nek


De Én nem tudom 3-4 óránként cserélni, suli wc-ben meg biztos, hogy nem fogom.

2018. ápr. 25. 07:20
 4/11 anonim ***** válasza:

Miért mi bajod lesz ha a suli wc-ben cseréled ki?

Amúgy nekem is kevés, én is 3x cserélem kb.

2018. ápr. 25. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nyugi, nincs ezzel baj.

Nekem is kevés vér jön, és én is így cserélem, ahogy te kb.

Akkor cserélek többször, ha megyek valahova még plusszba.

Meg persze mindig van nálam, hogyha bármikor is esedékes lenne, akkor ott legyen.

Amúgy tudom, hogy a suli wc nem a leghigénikusabb, nálunk is voltak ott olyan dolgok, hogy rémálmaimban nem láttam olyanokat.. de azért, ha muszáj cseréld ki ott is. Biztos van mellette kuka, betekered wc papírba, és ennyi, közben úgysem érintkezel semmivel, semmit nem tudsz elkapni sem.

2018. ápr. 25. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Higiéniai okokbol cserélt többször. Suli wc-ben is nyugodtan kicserélheted, csak zsepivel fogd meg a kilincset, és lehuzokat, illetve moss kezet. Ha nincs szappan, akkor vigyél magaddal kezfertotlenitot, valamint zsepit.
2018. ápr. 25. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Egyrészt amikor legelőször az iskolában cseréltem, akkor utána magyon durván felfáztam, de mostam kezet is... Másrészt nem igazán higénikus. Harmadrészt rohadt hangos, egyszer hallottam, hogy az egyik csaj megkérdezi, hogy „Ez most betétet cserél?” És... Ez eléggé kínos.
2018. ápr. 25. 18:34
 8/11 anonim ***** válasza:
Ilyenkor ki kell szólni: igen, azt zavar?
2018. ápr. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
De nincs annyi önbizalmam, hogy visszaszóljak. :D
2018. ápr. 25. 20:46
 10/11 anonim ***** válasza:

Tejóég ezen problémázol? :D Gondolom általános iskolások lehettek, mert ott szoktak ilyenek lenni. Ha meg középsuli akkor az gáz.

Szólj vissza hogy: igen, de ha zavar ki is takarodhatsz a wc-ből. Ne "félj" már. :D

2018. ápr. 26. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!