Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális, hogy csak ennyiszer...

Normális, hogy csak ennyiszer kell cserélnem?

Figyelt kérdés
Általában mindig csak 2x maximum 3x szoktam cserélni a betétem, míg a barátnőim elmondásuk szerint akár 4x 5x is! Csak nekem jön ilyen kevés vér? Ez baj?

2018. ápr. 24. 21:14
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Emlékszem, hogy általánosban mi is paráztunk amiatt, hogy hangos betétet cserélni. 8-ban az osztályban már mindenki menstruált és párosával jártunk WC-re. Na akkor mertünk már simán betétet cserélni. Most gimisként inkább röhögök magamon és áldom a sorsot, hogy nem lett semmi bajom, mert nem higiénikus 6-8 órán keresztül nem cserélni. Most is van olyan ismerősöm, aki csak üres WC-ben cserél. Én egyáltalán nem foglalkozom már ezzel, így is szenvedek eleget ezeken a napokon, nehogy már azzal is foglalkoznom kelljen, hogy meghallja más nő a tampon/betét zörgését. Gondolj bele, hogy ők is menstruálnak és nekik is ki kell cserélni. Ha beszólnak nagy mosoly és egy frappáns válasz, hidd el, mindenki melléd fog állni.
2018. ápr. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!