Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért, mitől lehetett ez?...

Miért, mitől lehetett ez? Vastabletta szedése és erősebb vérzés. Lehetett ez valami mellékhatása a vastablettámnak?

Figyelt kérdés
Megállapították, hogy alacsony a vasam, így elkezdtem szeni a doki által előírt vastablettát, az általa megmondott módon, mennyiségben. E mellett még több vas tartalmú dolgot is fogyasztottam. Majd mikor elfogyott a tablettám rá két hétre (ahogyan a dokim is mondta) elmentem, hogy újra kivizsgálják a véremet. Mindent rendben találtak, már a vasam is jó volt. Azóta most van előszőr menszeszem, de újra a régi. Késni nem késett és nem is sietett, max. 1-2 napot, de ilyen szokott lenni. Viszont ameddig a vastablettát szedtem az első napok sokkal erőssebbek voltak. A doki meg úgy kérdezte, hogy van e valami nőgyógyászati panaszom, amikor még úgy voltam nyilvántartva, hogy alacsony a vasam, mert attól elvileg lehet ilyen.
2010. jún. 13. 13:09
 1/1 A kérdező kommentje:

Mellékhatás lehetőségeknek ennyit ír csak:

Mint minden gyógyszernek, a Neo- Ferro- Folgammának is lehetnek mellékhatásai, amelyek azonban nem mindenkinél jelentkeznek. A Neo- Ferro- Folgamma néha gyomorproblémákat okozhat, mint hányinger, hányás, gyomortáji fájdalom, hasmenés vagy székrekedés. A Neo- Ferro- Folgamma szedése alatt a széklet feketére színeződik. Ha a székletében lévő vér kimutatására szolgáló vizsgálatot végeznek Önnél, tájékoztassa orvosát a Neo- Ferro- Folgamma szedéséről, mivel ez megváltoztathatja az eredményt.

A Neo- Ferro- Folgamma egyes esetekben allergiás bőrkiütést okozhat.

2010. jún. 13. 13:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!