Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van aki libresse betétet használ?

Van aki libresse betétet használ?

Figyelt kérdés
Meg van vele elégedve? Jó minőségű? Mennyivel rosszabb az alwaystól?
2018. ápr. 25. 21:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én elhasználtam 3-4 csomagot de nem vált be, mert a szárnyai nem tapadtak jól. Pedig amúgy kényelmes volt egészen addig amíg a szárnyak ragadtak, utána meg elcsuszkált. Alwayst se szeretem annyira de őszintén lusta vagyok megkeresni a megfelelő betétet :D amúgy még talán a naturella a legjobb, azzal csak az a bajom hogy durvább napokon kb másfél órát bír, de amikor gyengébb a vérzés akkor mindig ezt használom :)
2018. ápr. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én csak Libresset használok. Próbáltam az Alwayst, ne nekem az túl "kemény" volt, egész végig műanyag vacak érzésem volt, és nagyon hamar rossz szaga lett a Libressehez képest. De ez az én véleményem, van aki ide jön és nyilván azt fogja mondani hogy ez a legrosszabb, az Always a tuti.

A legbiztosabb amit tehetsz, hogy veszel egy csomagot és elhasználod. :D

2018. ápr. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én csak azt használok (vagy tampon), jobban szeretem, mint az alwayst, de mivel ezer éve nem használtam mást, így nem tudom megmondani, hogy miért jobb😊. Inkább megszokás azt hiszem, mindenesetre szerintem jó minőségű, nekem bevált, de ez olyan szubjektív dolog, másnak meg más a jó.
2018. ápr. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én always-t szoktam mindig de most libresset vettem. Nekem semmi bajom nincs vele, ugyolyan jól ragad a bugyira mint a másik. Én nem érzek semmi különbséget köztük.
2018. ápr. 26. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ja és 2-es válaszoló. Szerintem az alwaysből rosszat vettél. Amit írtál azt én sem szeretem mer tényleg mintha műanyag lenne de van belőle sima puha felületű is.
2018. ápr. 26. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szoktam néha, de szerintem sem ragad olyan jól, mint az always.
2018. ápr. 26. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem a libresse vált be legjobban. Kényelmes, a kialakítása miatt nagyon jól idomul a testhez, puha a felülete, gyorsan felszívja amit kell. Szerintem a rahadással sincs baj, csak jó alaposan hozzá kell nyomkodni a bugyihoz. Aztán jó feszesen felhúzni a bugyit, esetleg egy harisnyával még passzosabbá tenni. Nappal aloe verás normál méretet szoktam, estére éjszakait. Mindig tette a dolgát, sosem ázott át. Amúgy az always is nagyon jó, szó se róla, de nekem összességében a libresse jobb.

Amúgy meg ezt neked kéne kitapasztalani, h melyik válik be nálad. Van pl egy barátnőm, ő meg a naturellára esküszik...

2018. ápr. 30. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!