Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Libresse ultra normál eü...

Libresse ultra normál eü betét? Van aki ilyet használ? Mennyire jó a minősége?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 14. 09:59
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
en nem szeretem, mert nagyon”merev”, allandoan osszegyurodik a bugyiban. a vekonyabb, pl always meg teljesen jol tart, most olyat hasznalok
2018. ápr. 14. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Neharagudj hogy ilyen későn írom le a kérdésedre a választ. Én Libresse egészségügyi betétet használok a normal plus-t jó a minősége,3 óránként szoktam cserélni,persze ez attól is függ milyen erős.
2018. ápr. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a libresse vált be legjobban, de ezt neked kell kitapasztalnod, h neked mi a legjobb. Végig kell próbálgatni jónéhányat, és kiválasztani a megfelelőt. Sokan nem szeretik a libress-t, szerintem az a legjobb. Viszont lehet neked nem fog bejönni, hanem valami tök más lesz a jó...
2018. ápr. 30. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!