Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nektek a gyógyszerszünet...

Nektek a gyógyszerszünet hányadik napján szokott megjönni?

Figyelt kérdés
Most van az első 7 napos szünetem (az első levél után, eddig nem szedtem fogamzásgátlót) és a 3. napon még mindig nem jött meg a vérzés. A tájékoztató szerint átlagosan a 2. vagy 3. napon jön meg, így még beleférek, de kicsit aggódom.
2018. ápr. 26. 11:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a 3. Nap estejen v a 4. Nap reggelen jott meg, sosem lettem emiatt terhes. Az se gaz, ha neked a 7. Nap jon meg.
2018. ápr. 26. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
de ugye azt írja hogy hiába van még vérzés, el kell kezdeni a következő levelet. Az elállítja a vérzést? Mármint hogy akkor tablettaszedés att fogok vérezni? Még kezdő vagyok, elnézest....
2018. ápr. 26. 11:15
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

én vasárnap szedem be az utolsó és péntek d.e. szokott megjönni.de volt hogy csak szombat reggel.

Hétfőm már kezdem újra szedni,és kedden már csak pecsételés van. Nekem kb 3-4napig tart a vérzés

2018. ápr. 26. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
szóval nekem csak az 5.napon szokott megjönni.de soha nem volt semmi baj a 15 év alatt. csak akkor estem teherbe mindkétszer amikor én akartam
2018. ápr. 26. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Van amikor már 3. nap valami bara. 4.en általában. De van, hogy akkor csak fáj és az 5.en jön meg.
2018. ápr. 26. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Én pénteken veszem be az utolsót, és kedd reggelre, tehát a szünet 4. napjának reggelén jön meg. Szerdán este már újra szedem a tablettát, és péntekig van meg, tehát igazából a szünetben csak az utolsó napon van meg, és utána még 3 tablettaszedős napon.


Nekem amúgy kellett 2 levél mire beállt, emlékszem az első levél után egyből vasárnap megjött, a szünet második napján. Aztán a második levélnél persze aggódtam, mert egészen kedd reggelig nem jött meg, de azóta szépen beállt erre a keddre.


Az enyémnél a tájékoztatóban egyébként azt írják, hogy ha egyszer kimarad, de rendesen szedted, akkor nincs ok aggodalomra, szedd tovább a kövi levelet, de ha már 2 hónapja nem jön, akkor kell elmenni a dokihoz.

Meg főleg az elején még kicsit összevissza, de egy 2-3 levél után már szépen be fog állni. :)

2018. ápr. 26. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a 2-3. napon jön meg.

Amikor mást szedtem, akkor 4-5.napon.

Mióta most ezt a Dienillet szedem, azóta még a tabi abbahagyása előtt már pecsételek.

2018. ápr. 26. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

6-os voltam.


7-es, én is Ditinellt szedek, de nekem nincs ilyen problémám.. Lehet, hogy még nem olyan rég kezdted és ezért van csak. :)

2018. ápr. 26. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem mindig a gyógyszerszünet 5. napján reggel jön meg a megvonásos vérzés. Az én tájékoztatóm is azt írja, hogy átlagosan a 2-3. nap között jelentkezik. De nem vagyunk egyformák, mindenkire máshogy hat a gyógyszer. Az a lényeg, hogy a 7 napos szünet valamelyik napján kezdődőkön egy vérzés. Ez lehet a 7. nap is.


A következő levelet mindenképpen a 8. napon kell elkezdeni szedni. A vérzés többnyire ilyenkor még tart. Nekem a következő levél 1-2. szeme körül múlik el a megvonásos vérzés.

2018. ápr. 26. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm!! Csak mert orvoshoz vissza kell mennem, és a szünet utáni 2. napon megyek amikor újra szedem, és addigra jó lenne ha elmúlna..
2018. ápr. 26. 13:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!