Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Volt már veletek is hogy pont...

Volt már veletek is hogy pont évzárókor volt meg? Mert nekem pont akkor lesz! És nemtudom hogy fogom kibírni 40 fokban 3 órát :S Ráadásul betétet használok. Van még valaki így vele?

Figyelt kérdés
2010. jún. 13. 15:10
 1/9 anonim ***** válasza:

3 órás évzáró? Ez kínzás O__O

Nekem amúgy általában nyaraláskor szokott meglenni, amilyen szerencsés vagyok... -.-

2010. jún. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen 3 mert nekünk kell a ballagást is szervezni :SSS És annyi gyerek kap díjakat, hogy nem is hinnéd :S Én meg ott állok, és összeesem úgy fáj a hasam :S
2010. jún. 13. 15:14
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem már volt ilyen,én is betét használó vagyok,és semmi baj nem lett amúgy,bár egész végig paráztam,néha szinte éreztem,ahogy folyik le a lábamon hátul,mindig nézegettem,h ú most biztos csupa vér vagyok,de csak izzadtság volt :S Én így utólag visszagondolva (meg neked javaslatnak) azt tudnám javasolni,hogy próbálj meg egy minitampont felrakni,meg ha még akkor használod először,akkor egy közepes erősségű betétet is,és akkor nem lesz baj.
2010. jún. 13. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nekem életemben először pont évnyitón, szeptember '.-én jött meg. Akkor is 40 fok volt. Képzelheted hogyan éreztem magam.

De túl lehet élni.

Szólj előre az ofődnek, hogy nagyon rosszul érzed magadat. Nem kell tudnia, hogy miért, csak tudjon róla, hogy nem vagy jól ha esetleg baj lenne. Vigyél magaddal hideg vizet és ha érzed, hogy baj lesz, akkor inkább próbálj árnyékba állni. Ha már tényleg nagyon rosszul vagy muszáj lesz leülnöd vagy bemenned a terembe, nehogy elájulj.

2010. jún. 13. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szalagavató,ballagás,érettségi,szóbeli érettségi,karácsony,szilveszter.........és ha nem mész el és később/előbb bemész a biziért?Mondd,hogy el kell utaznotok,arról már nem kell igazolást vinned.
2010. jún. 13. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ilyenkor sok folyadékot kell inni, és meg lehet kérni az ofőt, hogy engedjen leülni. Szoros bugyit vegyél a betét alá, 3 órát kibír a betét. Esetleg rakj be éjszakait.

Szóval egy palack bubimentes víz és szék. Nem szégyen, nem ciki, hanem egy olyan élettani folyamat, ami az egész szervezetet igénybe veszi.

Egy pedagógus

2010. jún. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Éjszakai betét + vatta ha kell

rá szoros bugyi

rá még egy jó vastag pamut bugyi

rá nejlonzacsi

rá franciabugyika, jó szoros

és most jöhet a harisnya, meg a szoknya

hát nem vagy egyedül........

2010. jún. 14. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Berny18 válasza:
nekem pont ballagáson jött meg. képzelheted. vettem be fájdalomcsillapítót de az sem hatott. végigballagtam 16 osztályt úgy h folyton azt hittem elcsúszik a betét. rohadt nagy hőség volt és a hangulatingadozásaimról ne is beszéljünk... rohadt sz*r egy érzés... :S
2010. jún. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Huh szegény :( Azért jó tudni, hogy nem csak nekem jön meg mindig a legrosszabbkor:)
2010. jún. 15. 09:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!