Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogy cseréljek hang nélkül...

Hogy cseréljek hang nélkül betétet?

Figyelt kérdés
12 éves vagyok és a wcnél mindig ott áll egy csomó hetedikes és nyolcadikos lány, és múltkor egy lány betétet cserélt a nagyok meg kiröhögték (ráadásul undorító az a wc rá van sz4rva az ülőkére és megszáradt rajta a sz4r).Alsóba szép rendezett a wc, de mindig ott áll egy tanár aki ránk szól hogy fent is van wc, ne keressünk kifogásokat menjünk fel.
2018. ápr. 28. 10:04
 1/3 anonim válasza:
100%
Ez egy teljesen normális dolog, ha kikacagnak akkor vagy irigyek, mert még nem váltak "nővé " vagy csak ennyire idióták. Ha nekik ez vicces had kacagjanak, később kinövik, úgy néz ki elég kicsik az ilyen érett dolgok elfogadásához. Semmi szégyellni való nincs ebben, nem vagy különc, minden de minden lány átéli ezt. (Ne ülj rá a WC-re csak tamaszkodj meg, vagy rakd tele papirzsepivel).mehetsz órán is WC-re.. Nem? Ha annyira zavarnak a lányok, vagy mind el egy tanárnak és majd megszégyeníti őket, te is megteheted, tényleg ostobaság, hogy a vilag legtermészetesebb dolga miatt csúfoljanak.
2018. ápr. 28. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nincs abba semmi ciki
2018. ápr. 28. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Röhögjék, az ő szegénységi bizonyítványuk.


Engem aztán nem érdekel, aki kiröhög ilyen miatt, azt csak sajnálni tudom.

2018. ápr. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!