Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nem tudok pisilni!?

Nem tudok pisilni!?

Figyelt kérdés

Ma reggel mikor még aludtam éreztem hogy nagyon kell pisilnem. Aztán álmodtam valami(izgató ) álmot aminek hátására gyenge fájdalom keletkezett a alhasam , húgyhólyagom környékére. Ki mentem pisilni de nem jött. Éreztem hogy nagyon kell jönnie meg mintha meg is indult volna de nem jött semmi. Kb fél percig erőlködtem a wc-fölött amikor végre sikerült pár cseppet ki erőltetni.

Vettem be húgyhólyag gyulladásra tablettát de most amikor voltam pisilni most se akart jönni. Nagyon félek hogy valami bajom van ! Orvoshoz most nem mehetek ..mert már nem lehet. Szombat van, meg falun lakom .

Utánna olvastam ennek és nagyon nagyon megijedtem . Főleg hogy csak katéterrel lehet mostmár pisilni meg hogy daganat meg egyéb súlyos dolog lehet a háttérben.



2018. ápr. 28. 10:20
 1/8 A kérdező kommentje:
Ja és 17 éves lány vagyok
2018. ápr. 28. 10:21
 2/8 anonim ***** válasza:
Vagy felfáztál; hólyaghurut (cystitis) vagy valamilyen fertőzés felkerülhetett. A daganatnak elsősorban véres vizelet lenne a jele, csak utána ez.
2018. ápr. 28. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Ypszilon1980 ***** válasza:
Ez csak szerintem hólyaggyulladás, de vesemedence gyulladásnál jellemzőbb az ilyen retenció, antibiotikum kellene, de legalább orvoshoz elmenni. Nem igazán jellemző ez daganatra,nem kell katéter.
2018. ápr. 28. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én szoktam hasonlóan járni, mint ahogy az első bekezdésben írod, szerintem egyszerűen begörcsölnek ilyenkor a záróizmok, vagy ilyesmi. Olyankor nagyon nehezen indul meg pár csepp, és folyamatosan erőlködnöm kell, hogy a többi is kijöjjön, de azután rendben szokott lenni.

Lazítani próbálj először, meleg vizes ülőfürdő is segíthet, tehetsz bele sót vagy valami nyugtató-gyulladáscsillapító gyógynövényt pl. kamillát. Valószínűleg nincs semmi súlyosabb a háttérben, de azért ha nem fog javulni a helyzet, akkor kénytelen leszel orvost keresni.

2018. ápr. 28. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

ORgazmus után én sem tudok, vagy csak nehezen pisilni.


Érzem, hogy kell, de nem jön semmi, olyankor állok be a zuhany alá :)

2018. ápr. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
55%
Mert te fiú vagy és kicsit másképp működik a rendszered, mint a lányoknak!
2018. ápr. 29. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én mondjuk nő vagyok, de nekem is volt olyan, hogy orgazmus után nehezen sikerült.
2018. ápr. 30. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat :)
2018. máj. 1. 08:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!