Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért érzem mindig úgy hogy...

Miért érzem mindig úgy hogy pisilni kell?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok. Általában ha hidegebb helyen vagyok vagy hideg széken ülök mindig úgy érzem mintha pisilni kellene.

Mit tehetnék ellene ?


2018. ápr. 10. 19:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Felfázhattál. De rengeteg más oka lehet, nyilván a felfázás a legvalószînűbb. Háziorvoshoz menj el, kérdezd neg, aztán ha úgy gondolja szükséges továbbküld nőgyógyászatra/urológiára
2018. ápr. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem elég annyi, hogy csak fázik a lábam és már pisilnem kell. Én így reagálok a hidegre, nem a legkellemesebb de megszoktam, mert úgy általában is sokat pisilek egy nap. De azért próbálj ne hideg helyekre leülni mert úgy hamar fel is fázhatsz.
2018. ápr. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
51%
Az ugye megvan, hogy a felfázást NEM a hideg padon való ücsörgés okozza? :D
2018. ápr. 11. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mindenképpen kivizsgáltatnám, háziorvoshoz vizelet mintát vinnék, mert ez hosszú távon vizelet visszatartási problémákat is okozhat, aminek úgyszint komolyabb gond van a hátterében.
2018. ápr. 11. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!