Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Állandó vizelési inger hüvelyi...

Állandó vizelési inger hüvelyi fertőzés miatt. Hogy lehet ezen segíteni?

Figyelt kérdés
1 éve kezdődött ez az egész, elkaptam egy hüvelyi gombás fertőzést. A tünetek viszketés, égő érzés és állandó vizelési inger voltak. Arra kaptam gombaölő gyógyszert, és elvileg elmult a fertozes de a tunetek nem. Azota jártam 3 urologusnal 5 nogyogyasznal de a legtobben meg se vizsgaltak csak felirtak valami antibiotikumot. Aztan egy vizelettenyesztes kimutatott egy kicsi bakteriumot.Ezutan ugy kellett kerni hogy csinaljanak egy huvelykenet tenyesztest abban volt 100000 e-coli, arra is szedtem antibiotikumot de nem lett jobb. Utana volt egy negativ vizelettenyesztes, azutan a doki azt mondta hogy mar a huvelyben sem lehet semmi. Szedtem mar rengeteg gombaolot, antibiotikumot, mindenfele kupokat, d mannozt, grapefruit mag kivonatot, tozegafonyat, mindenfele teakat...semmi valtozas. pszichologushoz is jarok mert ugy erzem tonkrement az eletem 17 evesen. Van/volt valaki hasonlo helyzetben? Sikerult kigyogyulni?

2018. ápr. 29. 19:50
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!