Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Vizelési ingerem van elég...

Vizelési ingerem van elég súlyosan már, talán valami fertőzés?

Figyelt kérdés

Mar 2-3hete tart es fokozatosan rosszabbodik de a mai napig nem volt gond. Szoval az van mar par hete hogy vizelesi ingerem volt az elso masfel hetben,folyamatosan jott a "pisilnem kell" erzes enyhen,aztan mar egyre jobban es vegul most ugy vagyok hogy ha kell is pisilnem szinte csak egy kicsi jon es utana ujra ingerem van es neha mar annyira rossz hogy aludni sem tudok ettol. Es olyan szinten erzem hogy kell pisilnem hogy konkretan majdnem bepisilek es ha mar meglatom a wc-t magatol jon es egy picit mar parszor be is pisiltem azaz nemannyira, de ma hajnalban bepisiltem teljesen,aludtam es arra keltem fel hogy teljesen atazott a nadragom,es persze utoljara ez kiskoromban tortent meg es nemtudom hogy mi lehet a gond. A felfezasra tippelek de az nemhiszem hogy mar majdnem egy honapja tartana szoval nemtudom. :/

16/l



2018. márc. 5. 15:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! A pisilés nem fáj? Nem ég csíp szúr nem véres a pisid? Sajnos nekem is ez volt, de nekem nagyon fájt is, égett szúrt hú nagyon fájt... Amúgy nekem szex után volt, szóval én nászutas betegségben voltam. Csak azért írom, hogy gondold végig, nem e voltál pasival. Ha nem, akkor lehet ez valami komolyabb baj is. Gyorsan dokihoz kéne vele menned. Az, hogy ilyen fiatalon ezzel szenvedsz, nem jó. Úgy tudom, ciszta és mióma is okozhat vizelési ingert. Vérzésed rendben volt? Tényleg dokihoz kéne menned!
2018. márc. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hello. A verzesem rendben van, es nem eget es nem is szur ahogy pisilek es utana sem. Elek nemi eletet havonta ketszer kb, de ketlem hogy amiatt lenne. Jobban inkabb valami fertozesre gyanakszom.
2018. márc. 5. 18:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!