Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi állhat a háttérben?

Mi állhat a háttérben?

Figyelt kérdés
Az utóbbi időben megváltozott a menstruációm, 4-5 hónapja, de kezdetben nem volt olyan durva. Már kértem időpontot a nőgyógyászhoz, de csak két hét múlva tud fogadni (pedig az időpontot is már egy három hete kértem). Mostanra már túl erős a vérzésem ( legalábbis az eddiginél lényegesen több van). Nagy fájdalmak kísérik főleg az első napokat és az azokat megelőző napokat. Illetve a lábam, főként a jobb fáj borzalmasan a hajlatoknál menstruáció alatt és újabban már a vakbél környékén is fáj. Viszont most már két menstruációs ciklus között is jelentkeznek ezek a fájdalmak. Soha semmilyen tablettát nem szedtem.

2018. ápr. 30. 00:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet ciszta.
2018. ápr. 30. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet akár endometriózis, ciszta. Sajnos pontosan csak orvos tudja megmondani, uh és stb alapjám, mi csak találgatni tudunk...Hány éves vagy? Fiatalkorban normális a menstruáció drasztikus változása, velem is ez volt 16 évesen. Gyenge vérzésem volt, tünetmentes, aztán hirtelen átcsapott brutál erősbe és fájdalmasba. Nekem dokim semmit nem talált, azt mondta korral jár. Később a fogamzásgátlóval javult a helyzet. Remélem tudtam segíteni!:)
2018. ápr. 30. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, eddig nem volt problémám a menstruációmmal. 21 éves vagyok és hat éve menstruálok.
2018. máj. 1. 12:23
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, szerintem pontosat csak doki fog tud mondani, ha eddih semmi panaszod nem volt amiből ki lehetne indulni..
2018. máj. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!