Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogy mondjam meg a barátnőmnek...

Hogy mondjam meg a barátnőmnek azt hogy érezni rajta hogy menstruál, úgy hogy ne haragudjon meg?

Figyelt kérdés
Eddig soha nem éreztem most meg nagyon érezni. Csak elmegy előttem már érzem
2018. ápr. 30. 20:05
 1/9 anonim ***** válasza:
18%

Hogy érzed??

Eludnád mondani

14/L

2018. ápr. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Szagát
2018. ápr. 30. 20:17
 3/9 anonim ***** válasza:
Ezt udvariasan nem tudod megmondani. Valószínűleg cserélnie kellene.
2018. ápr. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Akkor miért nem cserél????
2018. ápr. 30. 20:53
 5/9 anonim ***** válasza:
42%
Ezt meg kell kérdezni tőle. Használjon tampont, ha ilyen erős szagú a vérzése.
2018. ápr. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
41%
Talán azért nem cserél, mert még nem telt meg a betét, ő pedig nem érzi a szagot.
2018. ápr. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
25%
Mond azt neki, hogy menjen el orvoshoz, mert megváltozott a menstruáiós vérzésének a szaga. Ez nem sértő, de érthet belőle.
2018. ápr. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha megváltozik a szaga az nem éppen jó.


Én 10/9 nem érzem, csak ha valamiért nem tudok cserélni 3-4 órán át, de akkor már diszkomfortos is :(


PErsze, a vérnek van "alap-szaga", de nem kéne, hgoy ennyire kiérződjön, kivéve, ha csurom vérben ücsörög, de az meg olyan szr érzés, hogy nem tudom, hogy lehet kibírni.

2018. máj. 1. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
50%
Az tényleg nem ártana,ha elmenne orvoshoz,mert lehet,h összeszedett valami fertőzést.Sajnos én így jártam és hiába cserélek betétet,hiába törlöm át magam nedves törlőkendővel mégis érzem.Pedig van,hogy órákig nem is vérzek.Lehet a barátnőd is érzi csak nem tud vele mit csinálni.
2018. máj. 1. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!