Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mosható betét? Előnyök,...

Mosható betét? Előnyök, hátrányok? Nagyon gusztustalan tisztítani?

Figyelt kérdés

2018. máj. 1. 14:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Előnye hogy nincs benne fólia, műanyag így jobban szellőzik, a rendes betétet egyszerűen nem bírom, olyan érzés mintha bepállna benne.

Tisztításnál azt láttam hogy hideg vízzel a vér nagyrészét ki leeht mosni, de akár kis szappannal (valamelyik webshopban láttam külön erre a célra) is kisit meg lehet súrolni aztán havi végén az egész betét kollekció mehet a mosógépbe.

2018. máj. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
31%
Hát... Elég gusztustalan lehet, amikor az ember reggel elmegy otthonról, és késő este ér haza, akkor egész nap a táskában hurcolja a vértől tocsogó használt betétjét......
2018. máj. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
Nos, én nem túl rég kezdtem el használni őket és engem teljesen meggyőztek :D Én Emilla márkájút használok de elég sok fajta van még. Van miből válogatni. Előnynek azt mondanám hogy nem zörög, nem csúszkál ( igen, ragasztócsík nélkül is a helyén marad) valamint nem pállassz be a melegben sem. Valamivel vastagabb mint az eldobható betétek de egyáltalán nem feltűnő. Hátrány esetleg az lehet hogy több idő, mivel nem csak kidobod a kukába hanem ki kell mosni. A mosása szerintem egyáltalán nem gusztustalan. Miért is lenne az? Hiszen a tiéd. Plusz pont még neki hogy nem büdösödik mint azt eldobhatók, még akkor sem ha több nap után mosod ki. A mosásnál nagyon fontos hogy hideg vízben kell áztatni utána mehet a gépbe. Remélem tudtam segíteni, és bátran próbáld ki :)
2018. jún. 14. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, tanácsokat!
2018. aug. 7. 00:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!