Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ti a mensi elején mikor...

Ti a mensi elején mikor teszitek be a tampont v. betétet?

Figyelt kérdés
Úgy értem, amikor megjön, megvárjátok a vérzést vagy azonnal ha fáj a hasatok? Melyik napszakban szokott megjönni?
2018. máj. 4. 10:28
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha tudom nagyjából mikor fog megjönni, előtte tisztasági betétet használok, ha elkezdek vérezni, akkor váltok át egészségügyi betétre. Változó mikor jön meg, de általában reggel szokott.
2018. máj. 4. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ha már időszerű és fáj a hasam akkor csak figyelem. Ha erre nincs mód mert pl valahol vagyok, és nem tudom 10-20 percenként nézegetni, akkor beteszek egy tisztaságit, vagy csak némi wc papírt. Ehez azért hozzáteszem hogy nekem első nap általában elég gyenge, így nem kell attól félnem hogy elázok. Vagy ha erős is, akkor sem azonnal, hanem kell neki valamennyi idő addigra meg már betudom tenni a normál betétet.

Leginkább reggel vagy este szokott kezdődni, de ezt nem lehet kiszámítani.

2018. máj. 4. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nincsenek görcseim, de azért megérzem, ha megjön, meg az elején gyenge is, szóval nem áznék át akkor se, ha váratlanul jönne meg. De mensi előtti 1-2 napban mindig használok tisztasági betétet.
2018. máj. 4. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!