Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Felnőtt nők, hova teszitek a...

Felnőtt nők, hova teszitek a tampont/betétet?

Figyelt kérdés

Az oké hogy van a táskában, de gondolom az irodai dolgozók sem táskával mászkálnak mosdóba. Más helyeken meg van szekrény és oda vannak zárva a saját holmik.


Én olyan napokon (meg kicsivel előtte is) teszek tampont a zsebembe.

Ti?


2014. szept. 19. 14:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
A tampont beleteszem egy tampontartó dobozba, és azt beleteszem a neszeszerembe, amiben a sminkcuccaimat, fésűt, meg a zsebkendőt is tartom. Azzal megyek a mosdóba.
2014. szept. 19. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Mindig ezzel mész vagy csak ha megvan? Mert pl szemfüles munkatárs kifigyelheti hogy mikor van meg. :D
2014. szept. 19. 15:02
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Vagy a kezemben, vagy a zsebemben, vagy a tampontartómban viszem ki mosdóra, előtte pedig a táskámban van.
2014. szept. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
És akkor mi van, ha épp észreveszi egy kolléga hogy megvan?
2014. szept. 19. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

És akkor mi van, ha megtudják, hogy éppen menstruálok?

Nyilván nem lobogtatom a kezemben, de ha neszeszeres táskával a kezemben kimegyek, és ebből leszűrik, hogy épp megvan, nem fogok a Dunának menni.

2014. szept. 19. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Tampontartóba teszem és úgy teszem a zsebembe,de csak ha menstruálok,amúgy nincs mindig a zsebemben, amúgy meg engem marhára nem zavar ha valaki észreveszi,hogy épp menstruálok, ez természetes dolog. Amikor elkezdtem menstruálni akkor zavart, mert cikinek éreztem,pedig akkor is tudtam,hogy ez természetes dolog.
2014. szept. 19. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Valahogy jobban érzem magam ha azt hiszem nem tud más róla. A családtagok előtt se híresztelem, pedig tudom hogy sok családban teljesen máshogy van.


Meg az is zavar ha a hangulatomból jönnek rá. A barátom kitalálja ez alapján hát jó, de havar az a tudat hogy pl egy férfi kolléga megsejtheti.

2014. szept. 19. 15:34
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Én is a sminktáskámba szoktam tenni, vagy a zsebemben, de még sose volt rossz tapasztalatom ezzel kapcsolatban.

Nem tudom, hogy Te hol dolgozol, milyenek a kollégák, de nálunk sose volt még ilyenre példa, hogy figyelgettük volna egymást, hogy ki mikor és mivel jár a mosdóba.

Szerintem ez értelmes emberek között nincs is így, legalábbis elég beteg dolognak tűnik, hogy a férfiak azt találgatják, hogy mikor ki menstruál.

De ha ennyire zavar marad a a zsebes módszer, és meg is oldottad.

2014. szept. 19. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Neked is köszi!

Egyébként csak érdeklődtem hogy ki hogy olja meg...

Még (éppen) tanulok. Csak gyakorlatokon voltam munkahelyen.

2014. szept. 19. 15:41
 10/14 anonim ***** válasza:
83%
A munkatársakat nem érdekli, mikor menstruálsz, ilyeneken kár filózni.
2014. szept. 19. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!