Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szabad háromszor egymás után...

Szabad háromszor egymás után háromszor hüvelykúpos kezelést csinálni?

Figyelt kérdés
Voltam nőgyógyásznál mert gyakran van hüvelyi fertőzésem és már olyan szinten hogy kiütések/duzzanatok szoktak kijönni a szeméremtestemen. Írt fel a doki egy erős Gyno-Pevaryl nevű hüvelykúpot gombás fertőzésre. Erre azt mondta szedjem két naponta és ha még mindig nem jó csináljak még egy kezelést(3dbos). Na hát kicsit jobb lett utána de nem teljesen, és mivel nem kaptam gyógyszertárban vény nélkül ilyen gyógyszert, Canesten Uno-t vettem. Ez is jó volt de 3 napja hogy használtam érzem hogy megint kicsit viszket, éget a szeméremtestem illetve hüvelyem. Vettem Hüvely ph helyreállító kapszulát. Kérdésem az lenne hogy használhatok-e 2 hüvelykúpos kezelés után még egy Canesten Unos kezelést és utána elkezdhetem a helyreállító kapszulát? avagy a 3 kezelés túl sok és kezdjem el egyből a ph helyreállítós kapszulát, hiába viszket még mindig?

2018. máj. 4. 18:45
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Menj vissza az orvoshoz. Nem csak a gomba okozhat ilyen tüneteket.
2018. máj. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
voltam már 4 doktornál mindegyik mást mond, kérlek a kérdésemre válaszolj
2018. máj. 4. 20:57
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem szabad. A canesten uno egyébként sem ér semmit, mint ahogy te is tapasztaltad. Egy fertőzést, főleg egy elnyúló, krónikus jellegűt egy nap alatt nem lehet kikúrálni. Max a hüvelyflórát vágod haza vele, hogy aztán még bakteriális fertőzést is összeszedj...
2018. máj. 6. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!