Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Vékony embereknek nem lehetnek...

Vékony embereknek nem lehetnek hormonproblémáik?

Figyelt kérdés

A nőgyógyász elküldött hormonvizsgálatra felnőttkori nagy, fájdalmas, gyulladt pattanásokkal.

Szerinte tesztoszteron túltengésem van, szedjek fogamzásgátlót.

Elmentem egy endokrinológushoz, aki azt mondta, hogy nem hogy magas a tesztoszteronom, hanem alacsony, nincs nekem semmi hormonproblémám, mert akkor kövér lennék, ami nem vagyok, szedjek fogamzásgátlót.

Próbáltam a fogamzásgátlót, valóban javított a bőröm állapotán, de teljesen tönkretett máshogy.

Vékonyan nem lehetnek hormonális bajaim?



2018. máj. 5. 10:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Dehogynem lehet.
2018. máj. 5. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Rajtam van felesleg de kövér nem vagyok és pajzsmirigyemmel van probléma és nekem csúnya pattik inkább ilyen kellés vagy nem is tudom nagy piros és nem igazán jön belőle semmi mindenképp csináltas vérvételre nézesd meg
2018. máj. 5. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Elirta ez a nyomi telefon szóval csináltas vervételt
2018. máj. 5. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én is vékony vagyok mégis szoktak lenni gyulladt pattanásaim mint neked.

A vállam a hátam s a arcomon főleg.De ez már sok éve.

23 at töltöm de középiskola óta ez van.

Valszeg nekem is van valami a háttérben de én úgy élek ezzel együtt hogy nem mozdulok ki sokat.

2018. máj. 5. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem félreértetted amit az orvos mondott, mert ez így nem állja meg a helyét. Vékonyan is lehetnek hormonproblémáid, igen. Ajánlom hogy fogyassz fitoösztrogéneket, az rendbe tud hozni sok mindent. A fogamzásgátló elég rossz ötlet volt.


Egyébként ha teljesen elhagyod a cukrot, akkor látványosan szebb lesz a bőröd már az első héten is, a jobb endokrinológusok is ezt javasolják.

2018. máj. 5. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Utolsó, hallottam már róla, ki fogom próbálni.

2018. máj. 5. 13:28
 7/7 A kérdező kommentje:
Amúgy nem értettem félre, konkrétan azt mondta,hogy nekem nincs semmi hormonproblémám, mert akkor kövér lennék.
2018. máj. 5. 16:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!