Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Nők egészsége

A kérdés

Barnázás pecsételés? Mi lehet az oka? Első nap barna folyás. Aztán elmúlt második nap barna pici rózsaszín, elmúlt, ezután este mintha megjött volna. Reggel semmi! Most megint barna 3. Nap mi lehet ez? Teljes kétségbeeses😭

Volt már valakinek ilyen? Most 3 nap van még menszeszig! Mikor 5 nap volt akkor kezdődött! De ez nem menstruáció, azt tudom, mert ha megjön nekem akkor megjön rendesen 3 óra alatt! Soha nem volt még ilyen! Terhesség? Betegség?

2018. máj. 7. 12:32  Privát üzenet  

A válaszok
Szerintem vegyél egy tesztet,menj el dokihoz.

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont 2018. máj. 7. 12:33 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Szerinted terhesség lenne?

# 2/4Időpont 2018. máj. 7. 12:54 Privát üzenet
Lehetséges a terhesség is. Csinálj tesztet. Ha negatív, ki lehet zárni.

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont 2018. máj. 7. 20:27 Privát üzenet
Az sem kizárt.

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont 2018. máj. 7. 20:28 Privát üzenet
Focikatalógus 728x90

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Beágyazódási vérzés lehet barna folyás is, vagy csak a rózsaszín pecsételés?
Rózsaszín pecseteles mit jelenthet?
5-6 hetesen ki, mit érzett?
27 napra jőtt eddig meg most 23 nara multhoban 2 és fél nap am nekem 5 nap volt. Első nap rozsaszin masodik rendes majd pecsételés. Azota szétmegy cicim. Lehetek babás?
22 napon kicsi barna pecsételés,23-24 napon halvány rózsaszin max pisikor látszodott meg reggel mikor felkeltem a bugyimba.25 napon semmi. Menzesz jele lehet?
Rózsaszín pecsételés tabletta mellett? Miért?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Nők egészsége rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!