Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Segítséget szeretnék nagyon...

Segítséget szeretnék nagyon gyorsan!? 1 hete zsibbad a bal oldalam, be van dugulva a bal fülem. (kezem, lábam, fejem, minden) Tudom használni azt az oldalt, csak ügyetlen vagyok. A házorvos szerint kikészültem, stressz.

Figyelt kérdés
Holnap megyek neurológiára, de addig is nincs tapasztalatotok vagy ötletetek mi lehet ez? Látásommal, hallásommal, beszéddel nincs gond.
2010. jún. 14. 11:29
 1/10 anonim ***** válasza:
Annyit tudok, hogy nagymamám amikor agyvérzést kapott, lebénult a baloldala, de gondolom neked nem ez van, mert ő akkor csak az ágyban feküdt és fura hangon beszélt, meg nem is igazán tudott magáról. Nem tudta hogy valami baja van, mintha álomvilágba lett volna.
2010. jún. 14. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A szived jó amúgy? EKG-t csináltak, vagy kardiológián voltál már?
2010. jún. 14. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem, nálam semmi ilyen nincs. Teszem a dolgom egész nap, csak nehezebb. 23 éves vagyok egyébként
2010. jún. 14. 11:44
 4/10 anonim válasza:
Bal fél zsibbadása a szívinfarktus jelei legtöbb esetben.Elzáródáródás,nem megfelelő vérkeringés.Vérnyomást mértek??Milyen a vérnyomásod???
2010. jún. 14. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem csináltak EKG-t. Utoljára kb. 4 éve, akkor minden ok volt. A háziorvos közölte, hogy szedjek Magne B6-ot
2010. jún. 14. 11:45
 6/10 A kérdező kommentje:
A vérnyomásom alacsony általában, vagy a normális (110/80) értékig megy fel
2010. jún. 14. 11:46
 7/10 anonim válasza:
Talán még idegbecsípődés,hátad nem szokot fájni??
2010. jún. 14. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
De szokott, de attól lezsibbadhat a fél oldalam?
2010. jún. 14. 11:48
 9/10 anonim válasza:
A hátfájás valaminek a következménye,rengeteg ideg és idegvégződés van testünkbe,általában a gerincnél egy rosz mozdulattól vagy tartós megerőltető mozgástól is becsípődhet egy ideg,nem vagyok orvos nem tanultam csak figyelek a testemre.Minden féle képpen szakorvos segítségére van szükséges,mert a tartos zsibbadás nem jó jel.
2010. jún. 14. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szivelégtelenség,vagy infartus kezdöjele is lehet,maradj nyugodtan Mindenképp menj a neurologiára.Az orvos sem komlett mert mentövel kéne menni.Nagyon sokan vannak a rendelésen. Én a te helyedbe kihivnám a mentöt mint aki fel sem tud kelni,elöbb sorra is kerülsz ÉKG-végezzék el.Ebbe a melegben még menni és ott várni orákik nem igazán oké Föleg ha vidékröl kell még bemenni.Itt egy Nem idös holgy volt igy.Másnap még elment temetésre összeesett kezdödö agyvérzése volt.Azota meggyogyult.Nem vicces dolog a zsibbadás játsz rá vigyenek mentővel.Nem tudsz menni, Fáj a lábad.Este még belerugtál a küszöbbe ráadásul.
2010. jún. 14. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!