Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az endometrozis altal okozott...

Az endometrozis altal okozott endometrioma vagyis magyarul csokolade ciszta kinek milyen fajdalmat okozott? Bovebben lennt

Figyelt kérdés
Talaltak egy csokicisztanak mondott cisztat a bal petefeszkemen. De mutetni nagyon nem szeretnem. Hatha egy terhesseg segit a doki szerint lehetseges. Erdeklodnek ha volt valakinek ilyen milyen fajdalmat erzett menses illetve a hetkoznapokban. Esetleg ha van valakinek uh kep is rola nagyon szivesen vennem ha megmutatna koszonom.

#Endometriozis.edometrioma.petefeszek.ciszta.mutet.
2017. nov. 8. 17:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szia. Először nekem is csokicisztát mondtak, mert sűrű volt. Én megmutettem. Nekem iszonyatosan fájdalmam volt. Csak mensi alatt. Azon kívül nem fájt. A bal petefészkemben volt, Úgyhogy ott fájt legtöbbször. Éles, nyilaló fájdalom. Tavaly januárban volt "Földön fetrengős" márciusban műtét. Idén áprilisban volt rosszullét újra. Májusban teherbe estem 😊 Röviden ennyi
2017. nov. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Bocs, lehet kicsit hülyén írtam, de a lényeg érthető.
2017. nov. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ja képet keresek mindjárt, az lemaradt.
2017. nov. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
En pedig irok neked hossuabban a kep utan
2017. nov. 8. 20:06
 5/13 anonim ***** válasza:

Remélem látszik.


[link]

2017. nov. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
A kozepso kepen az a kobb oldalt amibe van egy csik?
2017. nov. 8. 20:53
 7/13 anonim ***** válasza:
Igen, az.
2017. nov. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
csak követném :) nem csokoládécisztám van, de érint a téma.
2017. nov. 9. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
En annyira felek a mutettol hogy egyszeruen kivagyok. Nekem is egy surubb benneku vmit irt le a ct es a uh is. Bal oldalt a douglasba sullyedve. Par mm mindig no. Neked neztek ca125 es he4 et?
2017. nov. 9. 13:18
 10/13 anonim ***** válasza:

Nekem még nem volt vérvétel ezzel kapcsolatban. 1 hónapja és tegnap is az orvos kézzel tapintotta ki a méhszáj mögötti területen a babnyi "valamit". nyilván szövettan kellene a diagnózishoz, de azt mondja, hogy annyira tipusos, hogy szinte egészen biztos benne, hogy az.

Egyenlőre még nem műt, egyenlőre másik orvossal fogunk a hormonpanel után konzultálni, hogy mit lehetne még tenni a műtéten kívül (hátha nem az az akadály)

2017. nov. 9. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!