Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogy tesztek ti este be betétet?

Hogy tesztek ti este be betétet?

Figyelt kérdés

Én kicsit pazarolok de igy érzem biztonsága magam.

Zuhany után beteszek egy éjszakait és a fenekemnél meg vízszintesen egy nappalit mellé

Ti hogyan szoktátok megoldani.

Igy még soha nem áztam át



2018. máj. 8. 23:05
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Beteszek egy sima nappali betétet, de az éjszakai meg bőven elég lenne.
2018. máj. 8. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Regen ugy csinaltam h ejszakait betettem furdes utan, plussz egy kis vatta. Vattat kivettem fekves elotti utolso pisinel, es igy reggelig kibirta siman. Mindig szorosabb, passzolosabb bugyit vettem fel igy ejjelre.
2018. máj. 8. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Én mindig a fenekemnél áztam át ezért gondoltam h így jobb
2018. máj. 8. 23:47
 4/9 anonim ***** válasza:
61%
Egyet normálisan beteszek, a másikat ráteszem felé, csak jóval hátrább, tehát a másodiknak az eleje az első felénél kezdődik. Így felér szinte a derekamig, és nem ázok át. És mindkét betét éjszakai.
2018. máj. 9. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Szoros bugyi és hátra teszem szinte teljesen a nappalit.


Éjszaka szerencsére nem vérzek olyan nagyon :)

2018. máj. 9. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%

menstruációs bugyi + betét

a bugyi nem enged át semmit és ha rámegy a cucc, ki tudod mosni

2018. máj. 9. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Metionin ***** válasza:
61%
Én anno úgy csináltam hogy betettem egy jó nagy éjszakait és rá még vattát. De áztam már át úgy is hogy a betéten semmi nem volt, a lepedő meg csupa vér. Mióta tampont használok, nincsenek ilyen gondok. Be a tampon, alá egy tisztasági, cső.
2018. máj. 9. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Ejszakait tettem be, es hatrebb helyeztem, mint amugy szoktam, hogy a hanyattfekveskor ha csordogal belolem, akkor jobban felfogja.

Egy felbehajtott nagy es lehetoleg sotetszinu torolkozot pedig mindg magam ala tettem derektol lefele. Igy ha at is aztam az a keveske a turcsin landolt. Reggel ahogy ebredtem szaladtam zuhanyozni (ott kicsit lepegettem, guggolasztam es akkor az ejszakai adag nagy resze kitoccsant")

De ha neked bevallik ez akeresztbetevos modszer, akkor ne keress mast (otletes vagy, nekem eszembe se jutott soha ilyen!).

2018. máj. 9. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi a sok ötletet ☺️
2018. máj. 10. 00:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!