Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A mellemen lévő anyajegy fáj....

A mellemen lévő anyajegy fáj. Le kéne vetetni?

Figyelt kérdés

15 éves vagyok, a mellemen van egy anyajegy, ami nem nagy, viszont kiáll. Az alján, tehát vagy rajta vagy alatta van, mert mikor kicsi voltam akkor alatta volt, most feljebb, már szinte rajta.

Tegnap egy kicsit fájt, nem hiszem, hogy jót tesz neki az, hogy dörzsöli a melltartó.

Le kell vetetni? Mi lesz, ha nem? Hogy megy ennek a menete? Háziorvoshoz kell menni, ő meg beutal bőrgyógyászhoz? Vagy egyből oda kell menni?

Egyedül mehetek?

Köszönöm a válaszokat.



2018. máj. 9. 10:43
 1/4 anonim ***** válasza:
nekem ugyanott van, es mar tobbszor voltam orvosnal, mindig csak megneztek , de azt mondtak, hogy maradhat. lassan ujra aktualis lesz megnezetnem, szerencsere nem faj. de ettol fuggetlenul, te MINDENKEPPEN MENJ ORVOSHOZ
2018. máj. 9. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nyilván igen. Ne akard megtudni, hogy mi lesz, ha nem.

Bőrgyógyászatra nem kell beutaló, időpontot kell kérni. Az olyan anyajegyeket amik rossz helyen vannak általában azonnali leszedetésre ítélik.

2018. máj. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha leveszik, akkor az műtét, szóval nem kéne 15 évesen egyedül menned.
2018. máj. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Le kell vetetni, ha olyan helyen van, ahol dörzsölődik. Privát ha el tudsz menni, akkor azonnal megcsinálja a doki. Ha kicsi, akkor leégetik, ami nem fáj. Pár másodperc az egész. Nekem is a mellem alatt volt ilyen.
2018. máj. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!