Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mikof fog végre megjönni?

Mikof fog végre megjönni?

Figyelt kérdés
Abbahagytam a fogamzásgátlót. Utoljára április 15.-én jött meg. Nem csak az utolsó gyógyszermentes szünetben, hanem már egész áprilisban is használtunk kiegészítő védekezést(óvszer). Így biztos, hogy nem csúszhatott akkor be semmi. Értelem szerűen egész áprilisban, májusban védekeztünk. Soha nem volt bennem gumi nélkül, előjáték alatt se a párom. Soha nem szakadt ki, mindig rajta maradt, tényleg megnéztük, figyeltünk. Május 3.-án ilyen nyákos volt a bugyim is és amikor mosdóban voltam akkor is észleltem. (Állítólag ez az ovuláció jele. És bár tudnom kéne már, de mielőtt nem szedtem gyógyszert emlékszem, hogy volt ilyen, de soha nem figyltem.) Régebben a menstruációs ciklus hossza 30-40nap volt. Így elméletileg most is május 15.-én kéne megjönnie. De, ha a beállított ciklushoz viszonyítva (28nap), akkor május 6.-án kellett volna. Már ennyire nem tartja a hatását? Olvastam, hogy felborulhat a ciklus. De nem lettem megint tiszta ragya. Vizsgaidőszakom van, tegnap vizsgáztam, alig aludtam. Lehet a tegnapi stressz+alváshiány, meg levegőhiány miatt vagyok fáradt? Csak már olyan hányingerem is van, de lehet csak bebeszélem. Köszi!

2018. máj. 10. 14:11
 1/4 A kérdező kommentje:
Kettő évig szedtem! És nem orvosi utasításra hagytam abba. Csak mert már természetesen szeretnék, hormonmentesen védekezni. ( óvszer)
2018. máj. 10. 14:13
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem május végéig bármikor megjöhet. Idő kell a szervezetednek.
2018. máj. 10. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Bármikor megjohet. Én egy éve hagytam abba, az első az meg normális időben jött, utána kb kéthavonta. Most egy év után b megjött időben, remélem, mostmár visszaall. Idő kell a szervezetednek.
2018. máj. 10. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én 7 év után hagytam abba és először 9 hét elteltével jött meg, majd szép fokozatosan állt vissza: 6 hét, 5 hét, 4 hét. Most már pontos, 28 napra jön újra. Ha nagyon aggódsz, menj el a nőgyógyászodhoz, az amúgy sem árt időnként és megnyugtathat. Én is aggódtam rajta...
2018. máj. 13. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!