Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok, nők! Ti mit tesztek...

Lányok, nők! Ti mit tesztek intim higiéniátok érdekében?

Figyelt kérdés
Olyanokra gondolok, mint intim lemosó használata, nedves törlőkendő, stb :)
2010. jún. 14. 15:41
 1/8 anonim ***** válasza:
én használok nedves törlőkendőt,plusz zuhany reggel-este.
2010. jún. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Napi egyszer zuhanyozok. Ha nagyon meleg van (mint pl. most) akkor többször. Ennyi szerintem bőven elég, nem kellenek ilyen intim lemosós, törlőkendős h.ülyeségek, többet árt, mint használ.
2010. jún. 14. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Csak mosakodás,zuhany. Az intim kendők,sbt. vegyszerek,ami csak ártalmas lehet.
2010. jún. 14. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Szerintem hasznos!Én amióta intim lemosót használok sima tusfürdő vagy sima víz helyett,egyáltalán nem viszket a hüvelyem,és folyásom sincs!Előtte nagyon megszenvedtem vele:S
2010. jún. 14. 15:55
 5/8 A kérdező kommentje:
Meg nem mindig használom (nem olcsó),most is 3 napja nem használtam,de már érzem,hogy megint kezd visszajönni a viszketés,meg a kellemetlen érzés:SÉn Nivea Intimo-t használok,szerintem nagyon jó találmány.Persze,akinek amúgy sincs semmi baja,annak tényleg felesleges lehet.
2010. jún. 14. 15:56
 6/8 anonim ***** válasza:
Én ökonetes foly.szappant használok,az talán egy fokkal természetesebb,és teafa olaj cseppeket teszek bele.
2010. jún. 14. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

2. vagyok: ha valami bajod van, akkor az más tészta, de egészséges embereknek tényleg fölösleges.

Egyébként ha abbahagyod a használatát, és előjön a viszketés, akkor ott valami gond van, amit nem orvosol a lemosó, csak elfed. Szerintem ki kellene vizsgáltatnod!

2010. jún. 14. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Amíg ilyen könnyen elmúlasztja egy sima lemosó,addig nem megyek orvoshoz :)
2010. jún. 14. 16:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!