Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Roxanelle mellett vérzés két...

Roxanelle mellett vérzés két hét után is?

Figyelt kérdés
Az első fogamzásgátló amit szedek,már a második hét végén járok és eddig minden nap volt minimális vérzésem. A menstruáció első napján kezdtem el szedni,de már megőrülök,kvázi 2 hete menstruálok (igen nem olyan erős,de akkor is rettenetesen zavar..) Menjek orvoshoz?

2018. máj. 12. 20:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez normális az első 3 hónapban,a tájékoztató is írja.

Mesterséges hormonokat szedsz,majd hozzászokik a szervezeted.

2018. máj. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos normális, ahogy a betegtájékoztató is írja
2018. máj. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
hjajaj...fantörpikus.:( köszönöm nagyon a válaszokat,ment a zöld! :)
2018. máj. 13. 17:31
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Velem ugyanez van. Én Estelle-t szedek, az első hónapot végigvérezgettem. Utána megjött a "rendes" havim, el is állt, majd most az új levél 5. napján újra vérezgetek. Tudja valaki, hogy mi lehet ennek az oka? Természetesen szedem tovább előírásnak megfelelően a tablettát, de ez megkeseríti a mindennapjaimat. Én pont emiatt, vérzészavarra kaptam a fogamzásgátlót. 3 hónap után beáll?

2018. máj. 14. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én is vérzészavarra kaptam. 18 éves vagyok és 9 évesen menstruáltam először,és soha de soha nem jött meg pontosan ....Erre tessék,most élvezhetem minden nap. Király....:D
2018. máj. 14. 16:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!