Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Erős vérzés fogamzásgátló...

Erős vérzés fogamzásgátló tabletta mellett?!

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az lenne a problémám hogy egy hónapja kezdtem el szedni a Milligest fogamzásgátló tablettát. Előtte semmilyen fajtát nem szedtem. A menstruációm első napjától szedem. És amikor abbahagytam a szedést, mármint ugye jött a 7napos szünet, a 3.napon meg is jött, de iszonyatosan fájt a hasam meg a derekam és erős volt a vérzésem. Ugyanolyan mint amilyen akkor volt mielőtt elkezdtem szedni. Aztmondták hogy mostantól gyenge lesz ugye amiatt hogy nemlesz peteérésem. Ez eléggé aggaszt és nemtudom hogy ez most minek lehet a jele, hogy peteérésem van ugyanúgy tabletta mellett is? Köszönöm a válaszokat előre is! Eléggé aggódok:(

15/L



2018. jan. 11. 20:25
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Mire szeded a tablettát? Az erős vérzés miatt?
2018. jan. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
12 éves koromtól 8 napos a menzeszem,amin a tabi sem segített (azt csak 28 éves koromtól szedtem). 5 napig brutál durva....Csak a szülés segített rajta,mostmár csak 6 nap. Lehet,hogy neked is alkati kérdés,és nem fog csökkenni..
2018. jan. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
63%
Nem mindenkinek csökken a vérzés mennyisége és a fájdalom a fogamzásgátlótól, mivel ez teljesen egyénről függ. Az első három hónapot szedd végig, mert addig még csak szokik hozzá a szervezeted. Ha utána sem jobb, akkor ez van. Mire szedsz fogamzásgátlót 15 évesen...?
2018. jan. 11. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!