Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Strandon el lehet kapni...

Strandon el lehet kapni valami fertőzést, hüvelygombát? Mostanába minden ilyesmit elkapok, nyilvános wc-re nem ülök rá, próbálok vigyázni az ilyenekkel

Figyelt kérdés

Használok ilyenkor hüvelykrémet meg kúpot, elmúlik aztán visszajön. Csak nekem van ilyen sűrűn? Van másnak is hasonló problémája?

ha strandon el lehet kapni, akkor az ellen hogyan lehet védekezni? Előre is köszönöm a válaszokat


2010. jún. 14. 19:34
 1/8 anonim válasza:
Igen strandon is el lehet kapni..sőt ! Pl. ha a medence szélén leülsz a rácsra, már akkor is meglehet a baj. Meg tulajdonképpen nagyon sok helyről bejuthat, védekezni lehetetlen (esetleg úgy lehet, hogy enm mész strandra). Mikor nekem voltak hasonló tünetek én 1db-os gyógyszert kaptam és azóta nincs ilyen panaszom. Urológus vagy nőgyógyász fel tudja írni. A kúp sajnos nem sokat használ, mert én is szinte havonta alkalmaztam és visszatért. Gyógyszer a tuti :)
2010. jún. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Strandon is el lehet kapni, de nem tudom az ellen hogy tudsz védekezni...

Nem szedsz fogamzásgátlót?

2010. jún. 14. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

nem szedek:/ az növelné vagy csökkentené az esélyét?

köszönöm a válaszokat. és mi annak a gyógyszernek a neve?

2010. jún. 14. 20:13
 4/8 anonim ***** válasza:
Én 15 éve emiatt nem járok strandra és nincs semmi probléma.
2010. jún. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem az orvosom mondta,hogy egy tampont ilyenkor is fel lehet tenni,valamennyire véd a fertőzésektől!
2010. jún. 14. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A fogamzásgátló növelné, azért kérdeztem. Sokan küzdenek visszatérő fertőzéssel a tabi szedése alatt.
2010. jún. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A tampon nem ajánlott mert a hüvely nem tud kellően öntisztulni, valamint felszivja a koszos vizet, igy plussz a fertőzés garantált.Ez a tampondolog nem tudom, miért terjedt el, baromság.

Én már régóta nem járok strandra,gyógyfürdőben szuper kis fertőzéseket lehet összeszedni,én is hajlamos vok minden nyavalyára.

ha mégis elmész strandolni,vagy ilyen helyekre,fürdés után zuhanyozz le, használj Lactacyd vagy más phs termékeket,jól mosakodj ki alulról, ez talán megvéd.

A hüvelynek van természetes öntisztulása,amit esetenként blokkolhat a fogamzásgátló,antibiotikum stb.

A rendzseres irrigálás se jó, de alkalmanként-pl.ilyen esetben- ajánlott!

2010. jún. 15. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
A gyógyszer(ek) neve: Fluconazol és Mycosyst gyno
2010. jún. 16. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!