Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mik ezek a dudorok a hüvelyben?

Mik ezek a dudorok a hüvelyben?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok,még nem voltam nőgyógyásznál de tudom hogy már itt lenne az ideje.Ha benyúlok a hüvelyembe kb fél ujjperccel mélyebben már minden irányból ilyen nedves, nagy puha dudorokat érzek.Nem igazán tudom jobban leírni.A lényeg,hogy nem egy üreg van ott.Vagy ez normális?Mindenki ezt érzi?Illetve nem tudom,hogy van-e valami köze hozzá,de nem tudok elmenni szex közben,nincs hüvelyi orgazmusom.
2018. máj. 16. 21:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Rugae vaginales.

Normálisan ilyen a hüvelyfal. Nyugalmi állapotban az átmetszete H alakú, a falak összesimulnak és redősek.


Hüvelyi orgazmus sok nőnek nem megy eleinte. Gyakorolni kell...

2018. máj. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én azt nem értem egyedül hogy szexelni tudsz, de azt hogy a hüvely felépítése milyen arról fogalmad sincs. Ez gáz...
2018. máj. 17. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A nők kb 70-80%-ának nincs hüvelyi orgazmusa. Barátkozz meg a gondolattal. Nekem se volt még soha. De ezer más módon ki lehet elégíteni egy nőt. Legyen kreatív a partnered.


A hüvelyfal tapintása pont ilyen, ahogy írod. Ez teljesen normális. Viszont az tényleg elég ciki, hogy szexelsz, de az alapvető dolgokkal nem vagy tisztában.

2018. máj. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!