Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az normális ha 12 évesen...

Az normális ha 12 évesen eléggé lapos vagyok?

Figyelt kérdés
Nem vagyok teljesen, mert azért látszik ha pólóban vagyok. De az osztálytársaim már komplett nők:( Én vagyok lemaradva? Mert már megvan, meg minden csak sokkal nőiesebbek nálam a többiek
2018. máj. 17. 16:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Nyugodj meg, a melleid még 10 éven át nőni fognak. Bizony, még 20 éves kor után is egy picit.

Változó, kinek milyen ütemben alakul a teste.

2018. máj. 17. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ennyi idősen én a Belville LEGO lovaskocsit tologattam a szőnyegen... :D Nem, nem vagy lemaradva. Teljesen normális, hogy nem egyformán fejlődik minden ember. A mell kb 20 éves korig nő, lesz időd. Ennyi idősen teljesen felesleges ezzel foglalkozni. Nem attól lesz valaki "kész nő", hogy melle van. Az osztálytársaid is gyerekek még.
2018. máj. 17. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan mondom elegem van abból, hogy a média ezt teszi a fiatalokkal.. Mert igenis köze van ehhez, mutogatják a 14 éveseket a sorozatokban/filmekben akiket 18 évesek játszanak:D 12 évesen én úgy néztem ki mint egy fiú testalkatra:D Nem is érdekelt. Még 20 éves korod után is változik a tested ilyen szempontból ne aggódj. Én 16 évesen kezdtem(!) alakulni. Ja és ne irigyeld azokat, akik korán érnek. Hamarabb "égnek ki" és te tovább maradsz fiatalos. Majd meglátod jópár év múlva és meghálálod a testednek(: szóval fel a fejjel, légy türelmes és hidd el ez senkit nem érdekel ez saját magadon kívül.
2018. máj. 17. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!