Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Abortusz vagy missed ab műtét...

Abortusz vagy missed ab műtét után kinek mikor jött meg először?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy 4-6 hét múlva kell jelentkeznie az első menstruációnak. Nekem pontosan 6 hete volt a műtét, de még semmi... Nálatok hogy volt? Mennyire volt erős a vérzés?
2010. jún. 14. 22:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Utána meddig véreztél? Mert szerintem attól is függ, kicsit megkeveri a hormonokat.
2010. jún. 15. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Van hogy egyből beálll de van akinek 2 hónapig nem jön meg amíg nem felejti el a szervezeted a terhességet.
2010. jún. 15. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Szóval ugye írtam, hogy 6 hete volt a műtét. először csak közvetlenül a műtét után véreztem, utána már alig. a 3. napon már csak rózsaszínes folyásom volt. akkor visszamentem a dokihoz, mert nem éreztem jól magam. ő UH-n látta, hogy kis folyadék van a méhemben és mondta, hogy annak muszáj kijönnie (szövetvisszamaradás szerencsére nem volt). a műtét után nagyon gyorsan bezárult a méhszájam, mert még sose szültem. erre oxitocin injekciókat kaptam éjszakára, ami méhösszehúzódástokat vált ki és elkezdtem erősen vérezni. ez volt a cél. ezek után még 2 hétig vérezgettem, de nem nagyon erősen.
2010. jún. 15. 11:38
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor még nem baj, ha nem jött meg. Ilyen műtét után lehet egy kis keveredés, főleg, hogy a doki megindította kicsit a vérzést.
2010. jún. 15. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, azt hiszem megjött. halvány rózsaszínes folyásom van. ez szerintetek már az? a gond az, hogy a fogigátlóm már ott van a fiókban, arra várva, hogy elkezdjem szedni (ugye a mensi első napján kell elkezdeni), de bizonytalan vagyok, hogy most ez igazi mensi lehet-e... fura, hogy ilyen halovány, nekem a műtét előtt nem így kezdődött.
2010. jún. 15. 14:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!