Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 5 héttel egy abortusz után...

5 héttel egy abortusz után nagyon halvány csík a terhességi teszten. Ez egy új terhesség ( műtét után 3 héttel együtt voltunk párommal) vagy még az előző terhesség hatása?

Figyelt kérdés
2011. febr. 27. 19:56
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Nekem spontán vetélés után a második hét elejére már semmit nem mutatott a teszt!! Teljesen negatív lett.
2011. febr. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
69%
hát ha abortusz után voltatok együtt, illet volna megvárni a 4-6 hetet...ha pedig még csak nem is védekeztetek nem tudok mit mondani, de én ezt ki se mertem volna írni. Hogy a kérdésre is válaszoljak, valószínüleg az előző terhességből van még némi hcg a vizeletben, nagy szemétség lenne a sorstól, hogy neked megint terhességet ad, mikor most vettek el egyet, míg más bármit megtenne érte.
2011. febr. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
69%
valoszinuleg terhes vagy...a hcg mar kiurult volna a szervezetedbol foleg hogy mutet is volt ezert kizart hogy valami bent maradt vona ami "megbolonditja" a tested es feleslegesen termeli tovabb a hormont...a napokban meg csinlaj tesztet es ha erosodik akkor minden bizonnyal megint terhes vagy...oszinten szolva nem is tudom hogy gratulaljak-e mert biztos vagyok benne hogy orulsz is meg nem is de minden kerdesedre es bizonytalansagodra valaszt foga dani az orvosod...
2011. febr. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
52%
a masodik valaszolo kicsit tulzottan kikelt magabol. nem is ismerjuk a korulmenyeket - lehet hogy baj volt az elozo terhesseggel...mi az hogy te nem merted volna ezt kiirni???hat hol kerdezze meg ha nem egy ilyen jellegu oldalon?!
2011. febr. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
62%

lehet lepontozni,de én nem tudok kedves lenni,persze normálisan fogok válaszolni...menj el az orvosodhoz, ő fogja tudni megmondani h miről is van szó,de adja ég h ne egy baba legyen,hogy utána őt is megöld...

ezen az oldalon nagyon sokan várunk babára,és borzalom h léteznek ilyen buta és felelőtlen emberek.

nem azt itélem el aki abortuszra megy,mert nagyon sok minden közrejátszódhat ebben(anyagiak,nem megfelelő kapcsolat,fiatal v túl idős kor stbstb..)de hogy valaki elvetet egy kisbabát s utána ugyanúgy felelőtlenül felcsináltatja magát???? na ez a borzasztó...

2011. febr. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:

Köszi, igen, reménykedem, hogy terhesség.

A minősítéssel pedig mindenki inkább saját magát minősíti.

(2. válaszoló pl. irigy és korlátolt.)

2011. febr. 27. 20:27
 7/29 anonim ***** válasza:
26%
előző vagyok,ha orvosi oka van az más!!!!
2011. febr. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
39%
kedves irigy valaszolo ha szerinted nem akarja ezt a babat akkor miert remenykedik abban hogy terhes? sajnos azt kell mondanom hogy elvakit az irigyseg...sepregessel csak a sajat hazad elott es ha nem tudsz vagy nem akarsz valaszolni a kerdesre (lehet-e az elozo terhessegtol + a teszt?) akkor inkabb hagyd a csudaba mert sajat magadat is feleslegesen felbosszantod
2011. febr. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
45%

nem vagyok irigy,ne viccelj!!! vagy egy csodálatos tündéri egészséges 9hós nagyfiam,ugyhogy nem sepregetek sehol:)))

azt h reménykedik azt már utána irta ki a kérdező h megirtam a kommentem, és javitottam h ha orvosi oka van az más, ez esetben gratula:))

2011. febr. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
61%

kedves 2.válaszoló

te nem irigy vagy, hanem böszme

hallottál már olyanról, pl hogy egy elhalt terhességet abortusszal fejeznek be?mert bizony így van!vagy lehetett méhenkívüli.csak a kérdező miért menne bele a részletekbe?te vagy az egyetlen, aki azt gondolja, nem kellett neki a gyerek,hát elvette és rá 2hétre újat csináltatott.

borzalmas rosszindulatú vagy.

kedves kérdező, írd majd meg mit volt az orvosnál, én kívánok hogy minden úgy legyen ahogy szeretnéd!

2011. febr. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!