Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Túl sok átlátszó folyás?

Túl sok átlátszó folyás?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 18 éves vagyok, most van egy 2 hetes kapcsolatom. Ha a barátommal vagyok, csókolózunk, akkor nagyon sok átlátszó folyásom van. Volt amikor pár óra után az egész bugyim átázott és nagyon kellemetlen, nem merek előtte levetkőzni se. Lehet ez ellen valamit tenni, hogy kevesebb legyen? Vagy más szervezete is így működik?

2018. máj. 19. 21:29
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Kamu 👌
2018. máj. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
89%
Felizgat a barátod látványa, a szervezeted pedig felkészül a befogadására, ezért izgalma váladékot termel. Teljesen normális jelenség. Ha a barátod nem egy kisfiú, tisztában lesz vele, mi ez, és nagyon izgatni fogja, hogy ő váltotta ki belőled.
2018. máj. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez a normális. Ha majd eljuttok odáig, hogy lefekszel vele, hálás leszel azért, hogy ilyen könnyen benedvesedsz. A barátod szerintem tudja, hogy működik ez, tényleg ez a normális, nem kell emiatt zavarban lenned.
2018. máj. 20. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Örülj neki, h nálad ilyen van. Ebből csak előnyöd származik. Ha meg úgy érzed, h bizonyos szituációkban zavaró, (pl valami nyilvános helyen csókolóztok vagy ilyesmi) akkor használj betétet, az majd felszívja, és nem lesz olyan a bugyid és a combod.
2018. jún. 23. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!