Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől lehetnek rózsaszín-...

Mitől lehetnek rózsaszín- barnás darabok az átlátszó folyásomban?

Figyelt kérdés
Már nagyon el vagyok keseredve, többször voltam orvosnál, kaptam sumamedet, klion d-t, macmiror komplexet, most ümeg fluomizint, de panaszaim nem múltak, visszatérő rózsaszín-barnás folyás, néha átlátszó, ilyen színű darabokkal. Rákszűrést nem akarnak végezni, mert májusban voltam, de eddig semmi nem használt, és már nagyon aggódom.

2017. nov. 19. 22:06
 1/4 A kérdező kommentje:
Azt elfelejettem írni, hogy nagyfokú hüvelygyulladást állapított meg legutóbb az orvos, de ez hogy lehet, ha előtte már annyiféle gyógyszert használtam. Mostantól abbahagyom a fogamzásgátlót is, hátha segít.
2017. nov. 19. 22:08
 2/4 anonim ***** válasza:

Igen, egyrészt hagyd abba, másrészt igyál cickafark teát, vagy akár ülőfürdőt is készithetsz belőle. Nekem segített. Köztes vérzéseim voltak, néha darabos, illetve hüvelygyulladás. Ureaplasmát találtak ugyan, arra kaptam antibigyót-asszem én is kliont, de utána a vérzés maradt. Most Legutoljára már nem véreztem, illetve kontrollvizsgálaton már nem volt se gyulladás, de a plasma.


Te szűrésen, vagy hormonvizsgálaton voltál?

2017. nov. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hormonvizsgálaton nem, most vettek tenyésztést, az eredményre várok.
2017. nov. 19. 22:31
 4/4 anonim ***** válasza:
A fogamzásgátlótól lehet áttöréses vérzés minimális. Hagyd abba, ha lehet.
2017. nov. 19. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!