Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hány éjszakán keresztül kell...

Hány éjszakán keresztül kell alkalmazni hüvelygombára a joghurtos-teafaolajos tampont?

Figyelt kérdés

2018. máj. 20. 13:52
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehetőleg semennyire. Az orvos által felírt krémmel és kúppal többre mennél. Egyáltalán honnan veszed, hogy gombád van?
2018. máj. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
72%
Ilyen sza roktól nem fog elmúlni a hüvelygombád. Ez nem egy nátha hogy iszogatod a citromos teát azt egyszer csak elmúlik.
2018. máj. 20. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
60%
Jobban járnál, ha a gyógyszertárban vásárolt gomba elleni készítményt alkalmaznád. Ha már magadnak sikeresen felállítottad a diagnózist.
2018. máj. 20. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
0 napig, ha nem akarsz olyan méhgyulladást, hogy ki kelljen venni
2018. máj. 20. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Akkor esetleg olcsóbb megoldás, mint a krémek vagy kúpok? Ugyanis azokra már minimum 15.000-et költöttem, jók is voltak főleg a Canesten Uno ami 1 nap alatt elmulasztotta, de mivel havonta visszajön így nem adhatok ki erre minden hónapban 3.000-et.
2018. máj. 20. 19:47
 6/9 anonim ***** válasza:
Használj Betadine kúpot és kenőcsöt, az gombás és bakteriális fertőzésre is jó. Nekem csak egyszer volt fertőzésem, egy hétig használtam, azóta nem jött vissza.
2018. máj. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
37%
Kenettenyésztés eredménye mi volt?
2018. máj. 21. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Már nem viszket, nem ég, és a kellemetlen túrós folyás is elmúlt. Pedig magától a hüvelygomba tudtommal nem múlik el. Úgyhogy bejöhetnek a házi módszerek is. ;)
2018. máj. 21. 17:21
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Próbaáld kerülni a cukrot élesztőt lisztet

Évekig küzdöttem vele aztán ekcémás lettem elmentem intolerancia tesztre ott kiderült hogy élesztő tejfehérje nem a barátom .

Elkezdtem egy nagyon kemény diétát csinálni kerültem tej, cukor élesztő azóta semmi gondom nincs tényleg megéri

2018. máj. 21. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!