Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelygombára megoldás?

Hüvelygombára megoldás?

Figyelt kérdés

Tudtok ajánlani valami hüvelykúpot / tablettát, ami hüvelygomba kezelésére jó és bevált?

Tudom, orvoshoz kell menni, de a magándoki csak szombatonként rendel, a kórházi szakrendelésen leghamarabb 2 hét múlva van időpont... Nem is értem, egy ilyen akut nőgyógyászati dologgal az ember lánya kihez fordulhat? Nem bírom ezt a viszketést, folyást ennyi ideig elviselni...



2018. márc. 19. 23:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Meg lehet addig próbálni a Canestent vagy Gynoxint.
2018. márc. 20. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Micovag hüvelykúp :)
2018. márc. 20. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

" Nem is értem, egy ilyen akut nőgyógyászati dologgal az ember lánya kihez fordulhat? "


A patikába. Van egy rakás, vény nélkül kapható készítmény ilyen esetekre. Ha tutira gomba (túrós folyás, viszketés, vagy csak tudod, hogy volt már és pont olyanok a panaszaid), akkor Gynoxin, Canesten, Micovag. Ha nem tuti, hogy csak gomba, akkor valami olyan, ami több mindenre jó: Betadine kúp, Silver Q.

Nyilván ha nem oldódik meg ezekre, akkor el kell menni orvoshoz, de addig nyugodtan lehet ezekkel kezelned, ártani nem fogsz vele.

2018. márc. 20. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Én nemrég kezdtem el szedni a grapefruit mag cseppet (ginsenggel). Nekem a csepp - reggel/este - beválik (3-4 hete tünetmentes vagyok). Mellette érdemes rendes grapefruitot is facsarni és inni, plusz rengeteg fokhagymát enni, mert az is sokat segít.

És persze kerülni a szénhidrátos és a cukros kajákat/italokat.


/Maradok a természetes kezelések híve./

2018. márc. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Mellette pedig érdemes sófürdőt (legjobb himalája sóval) venni.


/előző voltam/

2018. márc. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!