Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hány napig normális a menstruá...

Hány napig normális a menstruációs vérzés?

Figyelt kérdés
Nekem most a 6.napja tart és kicsit erősebb mint szokott lenni.Bár mostmár alább hagyott.Amikor erősebb volt kb.3óránként cseréltem a betétet.Az első napokban sötétebb volt a vérzés,mostmár átváltott normális piros szinbe a görcsök és vérzés mennyisége is csökkent az elmúlt napokhoz képest,de ilyenkor már elszokott múlni.

2018. máj. 21. 16:50
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
8 napig még normálisnak számít. De ha csak pár hónapja jött meg, 10 nap is elfogadható.
2018. máj. 21. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ez még évek óta menstruáló nőnél is normális kategória.

Ha pedig még csak nemrégiben kezdtél el menstruálni, akár néhány éve, akkor meg még inkább lehet normális.

Ha 10 nap után sem múlik el, akkor érdemes orvoshoz fordulni.

2018. máj. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Már régebb óta menstruálok.Ez az első ilyen eset.Köszönöm,megnyugodtam kicsit.Ovastam róla,hogy ez még elmegy.De szerettem volna olyanok véleményét is hallani akiknek van tapasztalata ezen a téren.
2018. máj. 21. 17:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!