Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruáció alatt ha két...

Menstruáció alatt ha két oldalt görcs érzés van és felkeléssel nagy mennyiségű vér jön ki az minek a jele?

Figyelt kérdés
Ezt követően a görcs enyhül, de ez psrszor megismételődik.Vagy ez normális velejárója a menstruációnak?

2018. máj. 21. 19:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez a menstruáció jele. És ahogy írod, a velejárója.
2018. máj. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Igen, teljesen normális. Létezik rá külön gyógyszer, Algoflex-M, de egy sima fájdalomcsillapító is ugyanúgy megteszi (ha fiatal vagy, akkor elég csak a fele is először próbaképp, de szüleid előbb kérdezd meg, ha nagyon nem vagy jól).

Nagyon leegyszerűsítve, azért folyik ki sok vér hirtelen felkeléskor, mert az ágyban fekszel, így nem is tud olyan könnyen kifolyni, és van, h felgyülemlik. Ezért vannak az éjszakai betétek, amik ilyen extrán hosszúkásak.

2018. máj. 25. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hasznos információt.Szüleimtől már nem kell engedélyt kérnem:-)

Igen jobban felkeléskor ha sokat ültem, feküdtem akkor éreztem ezt.Amiatt aggódtam,hogy nagyobb mennyiségű alvadt vér jött ki ilyenkor belőlem,az nem minden alkalommal kb.4x a ciklus alatt.Most egyébként is erősebb volt a vérzésem.Az orvos szerint nincs ok az aggodalomra, kis gyulladást mutatott ki a vérképem,amire iszom az antibiotikumot.

2018. máj. 25. 07:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!