Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruáció okozhat pszichés...

Menstruáció okozhat pszichés bajokat?

Figyelt kérdés

Menstruáció előtt pár nappal, menstruáció alatt komoly pszichés problémáim lesznek, amitől megörülök. Volt többször olyan állapotban voltam, már Dunában akartam ugrani, mert elviselhetetlen volt már. Most jön az érdekesség: Menstruációnak vége lesz, akkor gyorsan eltűnnek pszichés bajok. Semmi bajom nincsen, ameddig nem sokára meg jön menstruáció és újra kezdődik minden. Multivitamint szedek, amivel valamennyit enyhíti bajaimat.

Mi az okai, csak menstruációkor van pszichés bajaim? Ilyenkor hová kell fordulnom? Pszichiáterhez? Vagy nőgyógyászathoz?



2018. máj. 22. 12:33
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nálam is volt hasonló régen. Szerintem ez premenstruációs szindróma. A
2018. máj. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
igen, ez a PMS. Enyhíthető egészséges életmóddal, relaxációval, gyógyteákkal. Nekem egy-két hétig is eltart sajnos, mostanában kicsit jobb, lehetséges azért, mert elkezdtem sportolni (ezt nem tudom biztosan).
2018. máj. 22. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen. Javaslom a gyógyteákat. www.gyorgytea.hu
2018. júl. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!