Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek kopaszodom? Kép...

Szerintetek kopaszodom? Kép és részletes történet.20/l

Figyelt kérdés

Kb. két éve hullik a hajam, időnként kevésbé, időnként jobban. Amikor még nem hullott, dús volt, mindenki irigyelte. Most silány, töredezett, ráadásul azt vettem észre a fejtetőmön, hogy sokkal vastagabb a választék.


Természetesen jártam bőrgyógyásznál, nőgyógyásznál, hajanalitikusnál, mindegyik más szert írt fel, egyik sem segített. Tanácstal vagyok.


Pont ma megyek vissza a nőgyógyóhoz és arra gyanakszom pcos-es vagyok, ami okozhatja a hajhullást, de egy óra múlva már okosabb leszek.


De szeretném megkérdezni, hogy ez már a kopaszodás???

Íme a kép a fejemről:


[link]


Nagyon félek, nem akarok megkopaszodni...

Esetleg valami hatásos szert tudtok ajánlani??


20/L


köszi mindenkinek!


2010. jún. 15. 10:14
1 2
 1/11 anonim válasza:

gya:O

alig van hajad.:O:O


ez nem kopaszodás hanem ez már egy csupaszfejbőr(:



amugy viccet félretéve nemnem kopaszodsz

2010. jún. 15. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Szerintem se olyan súlyos :)

De azért írd meg a fejleményeket. :)


köszi. :)

2010. jún. 15. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat.


hát én úgy látom hogy szinte világít a fejbőröm... gigantikus választék :S vagy ilyen a normális?!?!


őszintén szólva nem tudom mekkora a normális választék, de én ezt már túl nagynak látom.


na indulok a nőgyógyihoz. majd megírom mit mondott.

2010. jún. 15. 10:35
 4/11 anonim ***** válasza:

Mondjuk szokj le a hajfestésről és szedj halolajat vagy lenolajat kapszulában.

Tényleg szép még mindig az állaga amúgy,enyém sajnos nem fejtetőtől göndör,pedig az olyan szép:(

2010. jún. 15. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerintem se kopaszodsz.Reméljük az orvos is ezt mondja!:)
2010. jún. 15. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Szerintem messze vagy még nagyon a kopaszodástól. A hajad sötét a fejbőröd meg szép fehér, ezért látszik a választék ennyire. PCOs-tól valóban hullhat a haj. Bnőmnek is hullott, de aztán meggyógyult és rakás kishaja nőtt ki, besűrűsödött neki. De neki nem ilyen sok haja volt, mint neked, hanem nagyon ritka lett. Szemmel láthatóan.

Az persze nem árt ha megnézeted magad, de a képet elnézve, sokan örülnének ennyi hajnak, mint neked van.

2010. jún. 15. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem 3 éve hullik, az átlagtól jóval dúsabb hajam volt.. mondták, hogy lehet gyulladástól ami akárhol lehet a szervezetben, de kösz a tippet, én is kivizsgáltatom pcos-ra magam. Várom a fejleményeket :)
2010. jún. 15. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

köszi megintcsak a válaszokat!


már meg is jöttem, nem tartott sokáig... ugyanis elküldött meddőségi és hormonális szakrendelésre "ahol majd beállítják a ciklusomat."


de azért mondhatott volna konkrétabbat is a vérvizsgálat eredmény alapján... ugyanis azt én is meg tudtam állapítani hogy magas a tesztoszterin szintem.


vagy holnap vagy csak jövő hét szerdán tudok elmenni oda, de majd megírom mi volt.


10:45 - nem festetem a hajam, sosem festettem... csak melír volt bent egyszer kb 15 évesen, de az egy nyár alatt kikopott. nem is akarom befesteni, így is eléggé sz*r állapotban van.

az én hajam sem fejtetőtől göndör sajnos, vagyis ott inkább hullámos mint göndör, de csak kicsit. :D


10:50 - nem tudod a barátnőd mitől gyógyult meg? valami gyógyszert kapott vagy vmi hajszert?


most megnyugodtam, köszi a válaszokat:D

amúgy azért tűnik talán soknak a hajam, mert göndör, de 1x kivasaltam, és uhh ohh... szal olyan volt, mintha nem is lett volna, na.

2010. jún. 15. 11:30
 9/11 anonim ***** válasza:
10:50 vagyok: a barátnőmnek ez akkor derült kig (PCOs) amikor babát akartak és nem jött össze kb. 2 évig. Utána kapott valami gyógyszereket, már nem tudom miket, de nem egyfajtát. Aztán természetes úton teherbe esett, kihordta a babát (aki gyönyörű, egészséges). Már a terhesség alatt és a szülés után jött vissza a sok kihullott haja. Gondolom hormonális változások miatt.
2010. jún. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
én pcos-os vagyok, és nekem is hullott tőle a hajam. Ha neked is az van, akkor 3 dolgot kell csinálnod: rendszeresen mozogni, cukorbeteg diétát tartani és szedni a metformint. Nekem bevált:)
2010. jún. 15. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!